Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pénztáros rosszul adott...

A pénztáros rosszul adott vissza, mit tettek volna?

Figyelt kérdés

Külföldőn élek.

Elmentem tegnap a hipermarketbe, 13.70 euró centért vásároltam. Adok a pénztárosnak 50 eurót + 4 eurót. Csak aprót adott vissza 4 euróból. Én meg lázasan nem kapcsoltam. Hazafelé jutott eszembe hogy hol a visszajáró? Visszamegyek, még zárás előtt 10 perccel vagyunk. Mondom a pénztárosnak hogy nem kaptam visszajárót hiányzik a pénz. Erre megszólal: hol vannak a szüleim?! Hahhaha :) 25 éves vagyok, a szüleim?:) Ő nem emlékszik mit adtam, meg le kell zárnia a pénztárt. Szóval várjak míg bezárnak és összeszámolják a bevételt.

Huu..lázasan fél órát vártam míg hozott 36 eurót.. Bocsánat.. Mivel nem volt kedvem leállni vele veszekedni elfogadtam. De én 50+4 adtam vagyis 40 járna vissza.

Történt már valakivel hasonló? Mit tettek akkor?


2015. okt. 20. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi aprót adott vissza a 4 euróból?

Egyébként ha igazad van, akkor szólnod kellett volna ott este, hogy szerinted nem ennyi jár vissza.

2015. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Külföldön nincs kiírva , hogy pénztártól való távozás után nincs reklamálás?
2015. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Összesen járt 40 vissza. De amikor vásároltál már akkor visszaadott 4-ből. Így fent maradt az 50-ből a visszajáró val. Az meg pont 36. Bár nem értem, hogy ha 13 euróért vásárolsz, akkor 4-ből hogy lehet visszaadni....
2015. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

adtam egy 50 euróst és 4 eurót apróba.

13.70 vásároltam.

szóval a 4 euróból visszadott 0.30 euró centet de elfelejtett 40 eurót visszaadni

2015. okt. 20. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Abból amit írtál nekem az jön le, teljesen véletlen volt az eset(tehát a pénztáros az én szemembe nem vétkes, bárki hibázhat). Legyen az a minusz 4 euró tanulópénz neked.
2015. okt. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!