Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni az olyan...

Mit tudok tenni az olyan szomszéddal, aki passzióból az utcán a kerítésem elé szórja a cigarettacsikket?

Figyelt kérdés
Napi 3-4 darabot...
2018. márc. 21. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Átsöpröd az ő kerítése elé.
2018. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Összesöpröd és beteszed a kukába. Nem kell mindenre reagálni.
2018. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Összeszedném, a kapuja elé szarnék, és szépen rászórnám a csikkeket..
2018. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kell rá reagálni?Tavaly ősz óta ezt csinálja.Napi szinten,néha pár napos eltéréssel.
2018. márc. 21. 10:35
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

2-es válaszoló, szerintem egy napi rendszerességnél nem hinném, hogy épeszű ember szó nélkül söprögeti más szemetét.


1: korrekten, nem utasítva beszélni kell a szomszéddal, hogy legyen szíves biztosítani hamutálcát/szemetest/stb. magának, mert nem szép látvány egy csikkhalmaz a kerítés tövében. Ha valaki flegmán odaszól egy szomszédnak, akkor valószínű, hogy csak azért is odadobja.


2: ha nem érdekli, és többszöri felhívás ellenére sem tesz ellene, akkor összeszedsz egy halom csikket és átborítod hozzá. De inkább jó lenne az első pontnál maradni, mert ez a mód ellenszenvet és további hadakozást hozhat.

2018. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Próbáltad már, hogy megkéred arra, hogy ne csinálja? Gyakran az emberek normálisan reagálnak, ha normálisan kérünk tőlük.
2018. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

6-os, juj, de naiv vagy.


Tudod, aki akkora SUTTYÓ PARASZT, hogy lazán eldobja más elé, azt majd meg lehet győzni bármilyen érvvel... :D

2018. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
# 7: Nem vagyok naiv. De egyszer volt olyan, hogy egyik lakó heteken keresztül napi nyolc órában mély basszus zenét hallgatott, nem mertem neki szólni, csak idegesítettem magam. Aztán bekopogtam az ablakán, és ennyit mondtam: Szia, légyszi kicsit halkabban hallgasd a zenét, mert az egész utca zeng tőle. A válasz: Jaj, ne haragudj, nem tudtam! És kikapcsolta. Azóta se hallottuk. És voltak még ilyen esetek, akit suttyónak gondolsz, az néha csak figyelmetlen, bele sem gondol abba, hogy gondot okoz. Meg kell próbálni, és ha nem jön be, jöhetnek a durvább módszerek.
2018. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
83%
Az egyik szomszédunk ugyanezt csinálta. Nagyon utáltam mert mindig nekem kellett összeszedni utána a csikkeket. Aztán elkezdtem egy kis vödörbe gyűjteni a csikket, majd amikor tele lett, szépen beleborítottam a postaládájába. Azóta nincs csikk pedig már vagy 15 év eltelt.
2018. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Jarj a kerítéséhez vizelni.
2018. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!