Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Találkoztatok már ilyen...

Találkoztatok már ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Az egyik szomszédom két éve fùr kalapàl,és két helyen àtfúrta a falat.Rendesen àtlàttam hozzà,és még neki àllt feljebb,mert be mertem kopogni hozzà emiatt.A màsik,hajnali 4:30-tòl 5:30-ig folyamatosan bekapcsolt ébresztõvel,és bömbölõ tv-vel készül a munkàba.Egy pillanatra sem nyomja ki.De van hogy lemegy az egy òra,és el sem megy itthonròl.Elõzõ helyünkön egy kisgyerek rúgdosta a falat àllandòan,mert tudta hogy zavar minket.

A költözz tanyàra jellegû vàlaszoknak bünti lesz.



2018. márc. 6. 05:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Igen találkoztam! Nem voltam hajlandó állatok közt elni, és intelligensebbnek tattottam magam, hogy bele menjek kicsinyes szomszéd háborúba, valamint a nezen mocskolódjak így kertes házba költöztem! Milyen érdekes minden problémám megoldódott!
2018. márc. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Még mindig megy neki az ébresztõ...4:30òta...új rekord lesz ez :)
2018. márc. 6. 05:42
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Jegyző-->birtokvédelem!
2018. márc. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az lesz,köszi :) (még mindig megy ...)
2018. márc. 6. 05:54
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehet àtmegyek megnézem...lehet valami baj van .
2018. márc. 6. 05:56
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Aki lepontozott, az legyen már kedves es arulja el miert? Mert nem kezdtem mocskolódni?
2018. márc. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Még mindig tart xd

(Én nem pontozok le senkit)

2018. márc. 6. 06:07
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen, találkoztam. Az volt a válasz a megkeresésemre, hogy vagy megszoksz vagy megszöksz.

Egyébként lehet, hogy bekapcsolva felejtette a tv-t és a rádiót.

2018. márc. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Na de minden reggel? Biztos hogy ismerve párom bosszuja rettenetes lenne, ha szép szó nem megy... :D bár részemről én is kertes házba költöznék attól függetlenül, hogy jófej e a szomszéd vagy sem. :) bár ez én vagyok.
2018. márc. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlsszokat,zöld pipa ;)

(Ma két óràt ment az ébresztő,új rekord;) bàr a tv-je még mindig üvölt)

2018. márc. 6. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!