Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekte akik dolgoztok, hogy...

Nekte akik dolgoztok, hogy tellik a mindennapjaitok?

Figyelt kérdés

En reggel felkelek,elkeszulok es 11re bemegyek dolgozni. Mindig 7ig vagyok bent majd utana elmegyek vasarolni es haza jovok. Heti 2 szabadnapom van olyankor csak itthon vagyok a csaladommal. Nagyon ugy erzem hogy nincs eletem csak vagyok...mindennapom ugyan olyan.

22/L



2018. márc. 22. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

7:45-kor kelek, készítek reggelit, páromat csókkal elindítom a melóba.

9-ig kómázok, megiszok egy erős kávét.

9-9:15-30-ig kicsit fészezek, gyakorizok, ímélt nézek, aztán munka.

12-13 körülig pörgök, délelőtt gyorsan megy a munka, 70-80%-ban elkészülök vele.

Aztán ebéd. Délután főzök, sütök, dolgozgatok.

Párom 17:30-ra ér haza, eszünk, bemegyünk a városba, szeretkezünk, de van, hogy ő játszik a gépen, addig én befejezem az aznapi munkát.

22-23 felé alszok (előtte olvasok, zenét hallgatok, ilyesmi), a párom 2 körül jön be.

2018. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Egybként ezt kérdezted 1-2 napja :D
2018. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

3 műszakban járok, folyamatban.

Ha délelőttre megyek, akkor 4:15kor kelek általában. Ha tanulni akarok, akkor korábban.

Ha nem megyek angolra, akkor 3-ra itthon vagyok, ekkor tanulok/főzök/házimunkát csinálok/pihenek 5-ig, akkor ér haza a párom. Ezután pihizünk, vagy együtt csinálunk valamit vagy külön ki-ki elfoglalja magát, mikor hogy.

Ha megyek angolra, akkor 5-6ig ott vagyok, utána érek haza.

Ha délutános vagyok, akkor délelőtt tanulok/megyek angolra/végzem az itthoni dolgaimat/megfőzök délutánra, majd 1kor indulok munkába.

Éjszakás héten nagyjából ugyanezek. Alszok jobb esetben olyan 2ig, 3-tól pedig a szokásos.

Ha hétvégére esik a pihenőnapom, akkor a párommal elmegyünk valamerre, közös programot csinálunk, elmegyünk anyumékhoz, mamámékhoz.

Sokszor én is érzem, hogy mókuskerék az egész. Júniusban államvizsgáztam, szóval azelőtt még 3 hetente fősulin ültem péntek-szombat, itthon meg nem aludtam csak tanultam, beadandókat gyártottam. Azóta mérföldekkel jobb a helyzet, több mindenre van időm (pl. további angol-tanulás önszorgalomból). :-)

25N

2018. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Felkenek 5 -kor, be buszozok a varosba, be erek 6:30-ra, veszek enni inni, elsetalok a munkahelyig, dolgozok 7-tol 3-ig vagy 4-ig(mikor hogy) , hazabuszozok, haza erek, es semmi. Pakolaszok, takaritgatok, amikor kell, elkszulodok (furdes, smink lemosas) , aztan fekszek m, telefonozok, alvas. Neha megspekelem egy baratnozessel vagy csavargassal a varosban. Eleg uncsi.

21l

2018. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hat kb. én is épp ugy vagyok ezzel, mint te. Mindig nagyon várom a hétvégét, aztán meg ugy elröppen, hogy észre sem veszem, es nem is voltam sehol... :D 23/f
2018. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 11től 7ig dolgozom mint te.

Délelőtt amennyi időm van takarítok vagy pihenek.

Hétvégén vásárlás, főzés, takarítás, mosás stb.

Nekem sincs életem mert hétvégente itthon vagyok a barátnőkkel ritkán találkozom. Csak az unalmas munkanapok vannak.


26/L

2018. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szarul. Monoton mókuskerék minden nap. Szar. Ideje sincs az embernek töltődni.
2018. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5:50-kor csörög az óra, de nem kelek fel, hanem olyan 6:40-ig fetrengek az ágyban. Csinálok szendvicset, elkészülődöm, felöltözök és 7:10-kor elindulok munkába.

7:30-ra bent vagyok, elkezdem csinálni a kocsikat. Amikor megéhezem akkor eszek egy-egy szendvicset, egy óra körül rendelek valamit, vagy csinálok egy instant levest. Kaja után folytatom a szerelést.

17:00-kor van vége a munkaidőnek, ezután vagy elindulok haza, vagy csinálom a saját kocsim.

17:10-re otthon vagyok, ha a csajok dolgoznak akkor nekem kell főznöm, bevásárolnom.

Ha kész a kaja, akkor leülök sorozatot nézni, játszani a gépen.

22:30-ra hazaérnek a lányok, átbeszéljük a napot aztán megyünk aludni.


Ez így leírva elég egyhangú, de mindig van valami ami miatt nem unalmas a nap. Szeretem a munkámat, változatos, nem unatkozok közben, a munkatársakkal is jó a viszony. Itthon meg csak akkor uncsi, ha a lányok dolgoznak, amikor itthon vannak akkor jól elvagyunk.

23/F

2018. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!