Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy átlagos...

Hogy néz ki egy átlagos hétköznapotok? Mikor keltek, mi a reggeli rutin, mettől meddig dolgoztok, hogyan telik a munka utána időtök?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajnal 2-kor csörög az ébresztő. Gyorsan felugrok, megmosakszom, felöltözöm és indulok a vonathoz. 4:10-kor kezdem meg a munkát és 16:50ig dolgozom. Kb 19 óra körül hazaérek, amikoris megcsinálom a vacsorát és a másnapi ebédemet majd lezuhanyzom és tanulok még egy kicsit úgy 23óráig. Majd megpróbálok aludni ami elég nehéz mert baholy típus vagyok és másnap megint kómásan indulok. Ez heti 4 napon át, majd 3 nap piheő. (nincs hétvége vagy üneppnap, de van amikor pluszba behívnak.) A pihenőnapokon meg nyelvet tanulok, most amíg nyáriszünet van az egyetemen és van egy kis időm. Szeptembertől egy kicsit sűrűb lesz a beosztás.
2017. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

6.30kor kelek, 7.20kor indulok, 8.10re èrek munkahelyre.

Ott reggeli, újságolvasás, energiaital, mosdó.

9től munka, 16.20ig

Munka után mindig más:

Vagy boltba, postára, bankba stb megyek, mindig akad elintèznivaló.

Csütörtök este edzés, hètfőn plazmaadás. Péntekenként gyakran megyünk valahova a férjemmel vagy barátnőkkel.

Ha hazaèrek 6-7 közt akkor lepakolok, vacsora a férjemmel, aztán elpakolás/mosogatás/3 naponta mosás/2 naponta főzés ilyesmi

Ha mindennel megvagyok akkor fürdés, utána Barátok közt nézés, majd olvasok mindig valami akár egy este 50-100 oldalt is.

Közben a férjemmel is beszélgetünk, elhülyéskedünk, pár naponta szex.


Kb így telnek a napok


23N

2017. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Reggel 6-kor kelek, megetetem a macskát, kutyát, nyulat, adok nekik friss vizet, ha kell, a nyúl kifutóját átrakom oda ahol még nem rágta le füvet.

Felöltözök, készülődök, reggelizek, iszok egy kávét, és 8-ra megyek a polgármesteri hivatalba. Leadom az előző napi listámat, az új listával pedig elindulok rendszámokat felírogatni. Kb 1,5-2 óra alatt megvan, utána mehetek haza, 10 óra körül otthon vagyok. Ha kell valamit, akkor segítek anyukámnak, ebéd után pedig nekiállok a munkának. A 99designs-en szoktam pályázatokra készíteni logókat és illusztrációkat, bár még nem sikerült nyernem semmit, de nincs is nagy esélyem olyanokkal szemben, akik több száz pályázatot megnyertek már. Nem baj, kell a tapasztalat.

Estefelé elviszem a kutyát egy körre a városban, ez 1-2 óra séta. Ha visszaérünk kapnak enni az állatok. Utána mindig mást csinálok, netezek, játszok, TV-zek, logózok, fent vagyok GyK-n.

És nem bírok elaludni, úgyhogy általában éjfélig fent vagyok. :D


17/L

2017. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7-kor kelek, fél h. az elkészülésre, utána megyek a munkahelyre, ahol fél 5-ig vagyok, majd vagy otthon olvasok, netezek, takarítok, bevásárlok vagy épp ügyintézést végzek, vagy csak csatangolok a városban, majd 10 körül alvás.
2017. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5kor kelek, fél 6kor indulok, addig tisztálkodok, felöltözök,ebédet elrakom. Háromnegyed 6ra beérek, 6 körül elkezdem a munkát, 2kor végzek, hazamegyek, pihenés, házimunka, itthon is szoktam dolgozni, azzal elmegy az idő, ha kell bevásárolok. Kb 10kor elnyom az álom.

24n

2017. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem tudom mennyire aktuális, de itt az én rutinom:


Reggel 3-kor kelek, terasz, kávé, e-cigi, zuhanyzok, megágyazok.


4-kor elindulok a melóba, 23.00-ig dolgozok, hazafele mekizek egyet.


Ha hazaértem fürdés, kicsit dolgozok a laptopomon aztán alszok.

2020. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!