Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyi lenne az a bizonyos...

BlackLove kérdése:

Ennyi lenne az a bizonyos nagybetűs élet?

Figyelt kérdés

Én nem tudom felfogni, hogy csak ennyi, hogyha valamit elszúrsz, nem úgy cselekszel, ahogy kellett volna, akkor ennyi, nem tudod visszacsinálni, nem lehet elnézést kérni, és kapni egy újabb esélyt. Egy második esélyt???! Miért?


Most ment el egy szebb helyre egy barátom! És egyszerűen nem tudom felfogni, 2 napja csak erre gondolok és nem értem, hogy mi alapján válogatja ezt meg a halál, mi alapján dönt? Igazságtalan! Rohadtul az.

Ahhh, jól esett kiírni egy picikét, de sajnos nem segít. Ti, hogy dolgozzátok fel egy szerettetek elvesztését? Mi segít nektek? Igaz, hogy idővel jobb lesz? Elmúlik?



2018. márc. 22. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Idővel jobb lesz.

Sajnálom.

Ez egy nagy szar. A jók szivjak meg mindig. A rosszak élvezik az életet.

:( de az idő tényleg segít.

2018. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem múlik el, de az idő tényleg segít valamicskét.

Én arra szoktam gondolni, ha nem akarok felelni vagy félek valamitől, hogy életem leghosszabb napja már megtörtént és bármi lesz, nem lehet rosszabb.

Meg arra, hogy aki elment, annak már nincs baja, fájdalma.

2018. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*felkelni
2018. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nagyon nehéz elhinni azt, hogy nem rég még együtt beszélgettünk, hülyéskedtünk, ma meg már mind csak emlék!

Ennek nem így kellett volna történnie! Annyira jólelkű volt!

2018. márc. 23. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom a veszteséged.

Nekem nagyszülőm ment el most, és pont úgy dolgozom fel, hogy azt mondom, jobb helyen van, tehát nem kell szomorúnak lennem miatta. Az meg, hogy nekem hiányzik, idővel majd elmúlik.

2018. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!