Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez ilyen korban normális?

Ez ilyen korban normális?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, van sok barátnőm,és egy barátom aki nagyon szeret és én is nagyon szeretem. Viszont.. nem látom az élet értelmét. a pillanatokat sem élem meg,csak arra tudok gondolni,hogy minden úgyis elmúlik,egyszer meghalnak a szüleim és barátaim,és én is.. ez nagyon elszomorít,szoktam emiatt sírni is. ez normális ilyen korban? el fog múlni ez az érzés,hogy úgy látom,nincs értelme az életnek és annak amit csinálok?

2018. márc. 25. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen,sőt volt egy pillanat,mikor fokozódott olyan formában,hogy rettegtem attól,hogy "csak úgy" élem le az életem.


Amit én tettem: célokat tűztem ki magamnak és minden szokásomat átnéztem,hogy tényleg szeretem-e,akaorm-e ezt csinálni,nehogy csak az időmet pazaroljam vele.


Normális és remélhetőleg elmúlik ez az érzés és ez a sok depresszív gondolat.

2018. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem becsüld meg, amid van. Értékeld, hogy vannak barátaid és szerető párod is. Nekem ez eddig még soha nem adatott meg, pedig ez önmagában szerintem épp elég öröm.
2018. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Clay Morrow ***** válasza:
El-el.
2018. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én nagyon sokszor vissza pörgetném az időt erre az időre én 25 éves vagyok :D
2018. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm szépen a gyors válaszokat!!
2018. márc. 25. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy el fog múlni. Én is gyakran gondoltam arra, hogyan tudnak az emberek 70 éves koruk környékén is kiegyensúlyozottak és boldogok lenni, miközben tisztában vannak vele, hogy akár 2-3 év múlva megbetegedhetnek és meghalhatnak. Tizenéves koromban sokkal jobban féltem az öregedéstől és a haáltól, mint most, 30 felett. :)
2018. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia egyidosek vagyunk es enis nagyon sokag porgok ezen raadasul en meg sok embertol elis tavolodtam es azis elszokott szomoritani szoval nem vagy vele egyedul

16/f

2018. márc. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!