Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kis testvéremet féltem sok...

Kis testvéremet féltem sok agresziv játékal játszik nem lesz töle agresszív?

Figyelt kérdés
call of dutyk gta doom 2016 outlast ezeket látam hogy játsza
2018. márc. 25. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Nem.
2018. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Ez egy elég általános, de nagyon idióta tévhit. Akiben valóban megvan az agresszivitásra való hajlam, annál ez a játékok nélkül is kitörne belőle valamilyen módon. De egészséges lelkiállapotú emberek esetében, nem az erőszakos játékok fogják kihozni az állatot a lélek mélyéről.

Mi anno 9-10 évesen a tesóimmal, többek között a Mortal Kombat IV.-ben vertük véresre egymás karaktereit, a Duke Nukem 3D-ben kíméletlenül aprítottuk a szörnyeket, a Carmageddonban és a GTA III-ban pedig röhögve gázoltuk el a játékbeli gyalogosokat, és lám, egyikünk sem lett felnőttkorára egy pszichopata állat.

24/F

2018. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Én szerintem nem maga a játék teszi agresszívvá az embert hanem a gép/játék függőség. Figyeld meg milyen lesz a viselkedése, ha egy-két napig megvonjátok tőle a gépezést.
2018. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amcsiknál volt angy divat ez, előtte meg a rockzene a végére meg rájöttek, hogy hoppá tévedtünk, és nem ott a gond. De arra még enm jöttek rá, hogy azért van pl iskolai lövöldözés mert apuci gond nélkül vásárolhat stukkert és tarthat otthon :D
2018. márc. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!