Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én látom csak így magam?

Én látom csak így magam?

Figyelt kérdés
Elég sok lánynak tetszem vagy tetszettem és azt mondják nem vagyok csúf meg,hogy szép vagyok van aki azt mondta jóképű vagyok stb... én a tükörbe, képen, videóba csúfnak látom magam sőt van amikor tükörbe se merek nézni szó szerint, hegek vannak a homlokamon vagyis van egy kicsi koromba behasadt a fejem és attól, akkor az arcom kipattog amikor nem úgy borotválkozok stb, akkor nem szép az arcom szerintem,mert van amikor 1-2 pattanás utáni folt rajta marad amig nem gyógyul be s ilyenek de.. azt mondják szép vagyok meg stb.. én látom így magam csak s mások másnak látnak? Vagy csak hazudnak?

2018. márc. 26. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját magunkat másképpen látjuk. Te sokkal nagyobb jelentőséget tulajdonítasz az általad vélt “hibáknak”. Hidd el van akinek vonzó vagy, nem a hegeket nézi hanem az egész lényedet.
2018. márc. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én konkrétan este és sötétben merek bele nézni a tükörbe,mert akkor nem látszódik nagyon semmi de nappal félek már bele nézni is
2018. márc. 26. 01:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Volt már olyan hogy valamilyen formában lány kezdeményezett nálad? Esetleg visszahallottad, hogy tetszel vkinek?
2018. márc. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17, igen volt
2018. márc. 26. 01:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Sokszor hallok vissza ezt azt, de mivel csufnak latom magam el ment mindentol a kedvem mar par honapja
2018. márc. 26. 01:35
 6/8 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg teso, az a sok lany nem veletlenul mondta neked hogy tetszel nekik. Egyebkent nagyon sokaig en is egen tortem magam , es sokat gondolkodtam ezen hogy vajon hogy latnak masok. Azota lett egy baratnom, akit nem erdekel hogy nezek ki, buszke ram, es szeret. Szoval jarj nyitott szemmel, barmikor johet az aki ugy szeret ahogy vagy.
2018. márc. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek
2018. márc. 26. 02:02
 8/8 anonim ***** válasza:
17? Akkor még nálam is megvolt ez. Aztán kicsit dolgoztam magamon és kaptam egy-két visszajelzést is és elkezdtem elfogadni magam. :) Próbálj meg hinni nekik: :) HA meg volt már olyan akinek tetszettél, az nem véletlen. :)
2018. márc. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!