Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csúnyának látom magam,...

Ha csúnyának látom magam, azon már nem lehet segíteni?

Figyelt kérdés

Már felnött vagyok, de egész gyerekkoromban így èreztem.

Sajnos olyan szintén kihat a mindennapjaimra, hogy néha emiatt nem is tudok utcára menni, tàrsaságban nem merek megszólalni, szóval élni.

Nem tudnánk konkrètan megmondani, mi bajom, nem vagyok elhízva, a mellem se túl kicsi/nagy, az orrom de görbe, mégis katasztrofális az összhatás.

Sminkelni szoktam, de csak picit, nem mintha sokan segítene. Az öltözködés nehéz, minden ruhadarab olyan, mintha rèmesen állna rajtam, nem is szeretek ruhát venni.

Már arra is gondoltam, ha más téren elérnék valamit, akkor èn nem ellenére is boldog tudnék lenni, de eddig semmi komolyat (diploma, magam fizetés) nem èrzem el....



24l


2017. dec. 25. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, önértékelési problémád van leginkább és/vagy nagyon unatkozol, hogy ezzel ráérsz foglalkozni. Elárulom, senki nem azzal foglalkozik a környezetedben, te hogy nézel ki.
2017. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha vannak közeli ismerőseid, kérd meg őket hogy őszintén mondják el hogy nézel ki vagy ha ez Téged nem nyugtat meg kérj meg itt valakit. A másik megoldás a pszichológus lenne.
2017. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az ilyen típusú lányok...

28f

2017. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!