Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés Orbán Viktornak...

Milyen érzés Orbán Viktornak lenni? (névrokonként)

Figyelt kérdés
Élhet az országban pár tucat vagy pár száz ember, aki ezt a nevet viseli. Ha valakinek van ilyen nevű rokona, barátja, ismerőse, vagy őt magát hívják így, akkor erről tudna pár mondatot írni, hogy mennyire cikizik, ugratják vagy mennyire jellemző, hogy direkt politizálni kezdenek vele.

2018. márc. 28. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Szégyen.
2018. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, miért kellett az elsőt lepontozni. Tényleg szégyen. De te csak cumizd orbánt kérdező.
2018. márc. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Miért lenne szégyen? A nevéről senki nem tehet, aki meg emiatt bsztattja, annak az eszehez kell mérni...
2018. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát azért az én Édesanyámat ne szidja senki! (merthogy mindenhol ezt hallani...)
2018. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem cumizom, csak egyszerűen kíváncsi vagyok rá, mert sokan szeretik és sokan utálják, tehát megosztó személyiség. Ráadásul mindenki ismeri, és mindenkinek van róla véleménye. Így egy névrokon akarva-akaratlanul könnyen belekerülhet a politikai csatározásokba egy sörözőben, egy egyetemen vagy egy munkahelyen.

:)

2018. márc. 28. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Én egy olyan miniszterelnököt szeretnék, aki nem megoszt, hanem egyesít!!!

Az eddigi mind hulladék volt; a valós összefogások ellenségei!

Az összes eddigi csak a nemzetet gyengítette!

2018. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gáz... Én tuti megváltoztatnám.
2022. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!