Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A saját leamputált lábát...

A saját leamputált lábát mutogatja mosolyogva. Mennyire beteg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Itt van egy link

https://www.youtube.com/watch?v=Io6Y6N5GgkQ

Vagy irjátok be egyszerűen youtube-ba hogy " Man shows off his amputated foot " itt van egy ember a saját levágott lábát mutogatja vidáman.

Ez mennyire beteg szerintetek? :D



2018. márc. 28. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom...de sztem nem valódi a láb.
2018. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fujjjjj
2018. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Egy végtag elvesztése batalmas fájdalom az embernek. Rendkívül nehéz lehet feldolgozni. Sokkolja az agyat, hosszú idővel a történtek után is.

Mindenki másképp tudja feldolgozni ezeket a dolgokat, és mindenki másképp vezeti le a feszültséget.

Rengetegen a komoly, alig felfogható eseményekből viccet csinálnak. Meg is tudom kicsit érteni őket, hiszen a humor egyfajta elidegenedés. Háttértudásra alapul, de a humor lényege hogy az agy elidegenít minket a negatív dologtól. A viccel ezért megfelelően tudja magának mentálisan adagolni az ember a dolgokat. Felfogja, de ez egyfajta védelmi mehanizmus a sokk ellen.

Nekem volt nagyon jó barátom aki az apja halálát elnevette. Sokan nehezteltek is rá, és családja egy része nem beszél vele, mert mikor mindig szóba jött az apja halála akkor elkezdett mosolyogni majd nevetni. Azt hitték nem viselte meg, sőt még örült is a dolognak. Az már más kérdés hogy ő volt az egyedüli aki minden nap órákat beszélgetett az öreggel, és akinek szerintem a legjobb kapcsolata volt vele. Mikor elhunyt az öreg akkor utána a srác munkahelyen is szétszort volt, sokat hibázott, türelmetlen és ingerlékeny volt. Nagyon durván megviselte a helyzet, pusztán nem tudta hogy kezelni. És mindig mikor szóbajött az öreg elkezdett nevetni. Mondta hogy ő se tudja miért, és hogy szégyelli is magát emiatt, de természetellenesen csak jön. Szerintem ő így reagált a sokkos helyzetre.


Lehet hogy a videót készítő illetőnek is jót tesz hogy ezzel elidegeníti magától az elvesztett testrészt, mivel tárgyként kezeli. De mégse dobja ki vagy hagyja magára.

Mind másképp reagálunk ezekre a dolgokra.

2018. márc. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tuti FAKE, mert különben a youtube leszedné.
2018. márc. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ki a franc csinálna ilyen műlábat?
2018. márc. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez kamu.
2018. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért a második youtubeos komment sem semmi: "megvettem ebayen. Egy láb és kézbe került
2018. márc. 30. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez sokkal rosszabb! Valós történet amit felrakott redittre. A barátaival együtt megette a megsütött lábát!


[link]

2018. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!