Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már valakivel olyan hogy...

Volt már valakivel olyan hogy tudta hogy baj van mégsem mondta el senkinek mert nem tudott volna újra a szemébe nézni az embereknek?

Figyelt kérdés

Emberek alatt leginkább családtagra gondoltam.

Akit érdekel az én sztorim írjon privátot.

Nem piti dolgokra gondoltam hanem pl.: tudtad hogy depressziós vagy de mégsem mondtad el.

Köszönöm a válaszokat!

U.i.: bocsánat a helyesírási hibákért!



2018. márc. 29. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
én több betegségemet nem mondtam el, kisebb műtéteken is voltam úgy, hogy nem tudta senki.
2018. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem azért mert nem tudnék a szemébe nézni, egyszerűen méltatatlan arra, hogy információt közöljek , osszak meg.

Voltam már családtagommal úgy, hogy beszéltem egy betegségemről és mivel nem szeret(nek) rossz dolgokról hallani xd fogta magát és miközben mondtam mondtam, kisétált a helyiségből. Na ez vezetett oda, hogy sem műtétemről, sem kórházba kerülésemről, sem pedig semmiről nem tárgyalok velük.

2018. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem voltam házas, nem volt kinek. Mostmár felelősségből és tiszteletből megosztom, de azt is, ha nem kérek segítséget és képes vagyok magam megküzdeni vele, de kihatással lesz rám.
2018. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ilyen témájú válaszokra számítottam és sajnálom...remélem a jövőben nem lesz semmi bajotok!

#3 Erős személyiséged lehet ha megmondod amikor nem kérsz segítséget! (Szólj ha nem)

2018. márc. 29. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!