Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetben, ha valakivel végleg megromlott a baráti/bizalmi viszony (komoly összeveszés), és attól félsz, hogy visszamondhatja embereknek, amiket róluk közösen beszéltetek?

Figyelt kérdés
Fogalmazhatunk úgy is, hogy kibeszéltük őket (azóta én ezt már nagyon megbántam). félek, hogy meg leszek hurcoltatva. de fontos kihangsúlyozni, hogy közösen dumáltuk ki az embereket (1:1). nagyon el vagyok keseredve.
2009. aug. 4. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ohm....hááát gondolom egyáltalán nem beszélek ha elszánt a csajszi es minden áron be akar mocskolni akkor nemtudod megállítani, deh valahogyan próbáld meg tudatni vele h ö is ugyanakora bajban lesz mint te ha kibeszéli...
2009. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most már seemit nem tehetsz,azonkívül,hogy levonod a tanulságot.Idegen embernek nem érdemes bizalmas dolgokat elmondani,sem másokat kibeszélni.Sírig tartó,igazi barátság nem létezik,csak nagyon ritkán.Azonkívül az sem szép dolog,ha másokat kibeszélünk,most vállalhatod érte a felelősséget.Ahhoz,hogy meghurcoltatva legyél,súlyos dolgokat kellett mondanotok másokról.
2009. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam már, hogy NAGYON megbántam a közös kidumálásokat, elég nagy tanulság nekem most ennek kapcsán attól félni, hogy a csaj visszadumálja ezeket. én magamtól tuti nem fogom. amúgy meg nagyon jó barátnők voltunk, mindig együtt lógtunk, csomószor egymásnál aludtunk erre így alakult. soha többé nem bízom meg senkiben.
2009. aug. 4. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!