Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fontos az az embereknek,...

Miért fontos az az embereknek, hogy mások is járjanak valakivel?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Nem szeretnék sokat elárulni magamról, mert lehet, hogy használja az oldalt az is, akiről szó van, de az egyik ismerősöm felajánlotta, hogy bemutat valakinek, akivel szerinte randizzak. De nem volt a dolognak előzménye, én nem beszéltem neki szerelmi ügyekről, egyszer csak úgy a semmiből kibökte. Ő egyébként tipikusan az az ember, aki hetente szidja a párját (elég megalázóan, én arról nem beszélek így, akivel nem is járok együtt, nem hogy a páromról), és ki is mondta, hogy ha szakítanak, akkor egyedül maradna, és az milyen rossz lenne már. Az illető nem a legjobb barátom, nem az, akivel megbeszélem a szerelmi ügyeimet, csak 2 és fél éve ismerem, és nem is ismeri az ízlésemet. Fogalmam sincs, mi alapján gondolja, hogy az, akit bemutatna nekem, az tényleg tetszene, gondolom, csak össze akart hozni egy random idiótával, mert szerintem azt sem igazán tudja, mik a hobbijaim. Ha a legközelebbi barátaim mondanák, hogy X vagy Y hozzám illik, azon még talán elgondolkodnék. De az illető másokkal is ezt csinálja, mindenkitől kérdezgeti, van-e párjuk, férfiaktól, nőktől is, és nagyon büszke rá, ha egy pletykát ő tudott először, vagy ő már előbb tudta, hogy X összejött Y-nal, mintha ettől ő most lenne valaki. Ő sokat randizik, mikor nincs párja, ami teljesen rendben van, szerintem ugyanis minden rendben van, amivel nem bántunk másokat, én senkinek az életstílusát nem kárhoztatom. Alapvetően ő sem ítél el senkit, de rajta azt látom, hogy azt hiszi, boldogtalan mindenki, aki nem úgy él, mint ő. Meg az is zavarja, hogy nem mesélem el neki a szerelmi dolgaimat, de szerintem semmi köze hozzá. Nem vagyok ellene a párkapcsolatoknak, de nem is hajtom a dolgot, ha valaki megtetszik, akkor azzal a konkrét emberrel akarok kapcsolatot teremteni, járok emberek közé, előfordul ilyen, de nem gondolkodom ezen tudatosan, és nem is akarok. Ezt az egy esetet meséltem el, de máskor is látok ilyen eseteket, ismerősöktől is hallottam, hogy ismernek hasonló ebereket, én is ismerek másokat is, akik hasonlóak.


Bocsi, ha hosszú lett. Nemeket direkt nem írtam, mert azt gondolom, tök mindegy, mindkét nemben vannak ilyenek. Ha egy férfinak nem volt egy ideje barátnője, akkor egyes más férfiak leb***zizzák, ha egy nőnek nem volt, akkor meg a csajok kinézik.


2017. jún. 27. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az illető lehúzós fajta. Jó üzlet az emberkereskedelem. Ha meg tud valakiről valami érdekeset, akár zsarolható is a delikvens.

Az ilyeneknek az a célja, hogy ne érezd magad normálisnak. És legyél neki hálás, hogy elvisel vagy foglalkozik veled. Uralkodni akar feletted.

2017. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez érdekes elmélet, nem tudom, így van-e, mert alapvetően nem mondanám pletykásnak, bár indiszkrétnek igen. Nem pletykál direkt, de sokszor nem veszi észre, hogy valakitől ezt vagy azt nem illik megkérdezni, vagy nem mindenki előtt.
2017. jún. 28. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!