Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon kínos egyedül menni...

Nagyon kínos egyedül menni egy esküvőre?

Figyelt kérdés
El kell mennem a testvérem esküvőjére, de nincsen kísérőm. 22 éves vagyok, nincsen barátom és olyan ismerősöm sem, akit megkérhetnék. A rokonok engem fognak piszkálni, előre látom. Táncolni sem fogok majd, csak ülni. Mit tegyek, hogy elviselhető legyen?
2018. márc. 29. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Nincs ebben semmi kinos.

Maximum akkor ha te nagyon annak erzed. En nem ereznem annak.

2018. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Mii? Ha testvéred esküszik, akkor ott lesz az egész családod és minden rokonság, mitől lennél egyedül? Nem értem minek neked kísérő... kisgyerek vagy, hogy kísérgetni kelljen mindenhova?


Táncra meg bárkit felkérhetsz. SŐT! Még ismerkedni is így a legjobb. Akár tesód vagy a párja még be is ajánlhat valami jó pasit, akivel összejöhetnél 😉

2018. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Én is így éreztem régen, de ez hülyeség. Nyugodtan menj. Én már 12 éves koromtól azon izgultam, hogy eddig egy fiú se akart velem járni, biztos pártában fogok maradni... Ez hülyeség, ma sok lány csak 30 évesen vagy később találja meg élete párját. Menj el nyugodtan, a hülye rokonokat meg szereld le valahogy, semmi közük hozzá, hogy te kivel jársz együtt, vagy kivel nem.

2018. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Sokkal nagyobb lesz az örömöd a testvéred boldogsága miatt, minthogy kínosan érezd magad, esetleg rosszul érezve magad a sarokban ülve. Én is voltam nemrégiben egyedül és ugyan jóval idősebb vagyok nálad (tehát lett volna okom kellemetlenül érezni magam), és mindenki párban volt a vendégek közül mégis szuper volt a lagzi, sok emberrel táncoltam, beszélgettem és örültem a házaspárnak. Szóval a tanácsom az, hogy ne görcsölj rá, és akár viccesen, kedvesen, de szereld le a piszkálókat. :)
2018. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Még valami: én éppen 22 évesen találtam meg az "igazit", akit amúgy már ismertem vagy 8 éve, csak ritkán találkoztunk és nem vettük észre egymást. Addig nem volt sose párom, egy fiúnak se tetszettem. 24 éves voltam, mikor összeházasodtunk, azóta is együtt vagyunk.
2018. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Megértem a kérdezőt. Magára a szertartásra egyáltalán nem kínos egyedül menni, mert ott a családod, viszont a lakodalomba elhiszem, hogy rossz érzés.

Nem a rokonok számítanak, azzal ne foglalkozz, valahogy magadban tedd helyre a dolgot, hogy "egyedül" vagy, vagyis partner nélkül.

Azért tudom,miről ír a kérdező, mert egyszer elmentem egy nyári fesztiválra egyedül, láttam körülöttem, hogy mindenki van valakivel, én pedig totál magam.

Szerencsére nem tartott sokáig, de aki nem volt még ilyen helyzetben nem is tudja, milyen.

Nem hiszem, hogy jövő héten lesz az esküvője, addig ki tudja, mit hoz az élet.

Fel a fejjel, ne parázz rá előre. Addig még sok víz lefolyhat a Dunán.

2018. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a “szingliségben” semmi pozitívat nem látsz? Mert akkor érezheted csak ezt...
2018. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most komoylan szerinted egy esküvőn ezzel fognak foglalkozni? Max első pár percben mikor köszöntö egymásnak megkérdi valaki hogy egyedül jöttél? És ennyi, de senki nem azzal elsz elfoglalva, hogy kivel jöttél egész végig.
2018. márc. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a házaspárral vannak ilyenkor elfoglalva, nem veled... más is fog egyedül menni
2018. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, én két esküvőn voltam egyedül.


Az elsőn épp szakítás után, a másodikon meg nem tudták, hogy a párommal már rendes kapcsolatban vagyun, így őt nem hívták meg, sajnos :(

2018. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!