Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet instagramon a...

Hogyan lehet instagramon a követők számát növelni?

Figyelt kérdés
Van akinek több száz vagy több mint 1000 követője és tök átlagos semmi extra dolgot nem csinál és amit kitesz képet az sem olyan nagy szám. Az hogy csinálta ?
2018. márc. 31. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolom éjjel-nappal követi be a random embereket, majd amikor visszakövették őt, akkor szépen visszavonja. sok celeb ezt csinálja itthon is...mondjuk ezzel aztán semmit nem ér el az ember, mert az olyanok, akit mindenkit visszakövetnek, olyan átláthatatlan lesz a feed-je a többezer profil képe miatt, hogy észre sem fogja venni mindet, csak átgörget rajta...
2018. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt Velem is szokták csinálni, hogy követ nem követem vissza, el tellik pár nap és visszavonja :D Vagy volt olyan,hogy visszakövettem, mert szimpi volt. Szintén eltelt pár nap és ő meg visszavonta. En meg tudom, mert kevés ember követ, szóval észre szoktam venni aki ezt csinálja :D
2018. márc. 31. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:
-> #follow4follow
2018. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mellbedobással :D
2018. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fizetnek érte. Te is tudsz. Hogy mi értelme az más kérdés. Részemről semmi. De nekik lehet jót tesz az egójának. Egy pozitiv illuzio ami azt érezteti vele hogy fontos valakinek vagy őt is szeretik... végső soron mindenki erre vágyik....
2018. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is szoktam lájkolgatni olyanokat, akik hasonló dolgokat tesznek ki, azaz a saját hashtagjeimet nézegetem, és aki szintén azt használja és tetszik, azt lájkolom.

Nyilván ez azt jelenti, hogy közös az érdeklődési körünk.

Én mondjuk bekövetni idegeneket nem szoktam, de ha ő bekövet, és megnézem, hogy ő is kutyás képeket tesz ki, akkor követem.

De akivel nincs közös pont, az ne velem gyarapítsa a követői számát, mert ennek nincs értelme.

Pl. esküvői ruhaszalont vagy orosz boltot nem követek. Az oroszok nagyon sokan vannak instán.


Első jól írja, úgy van annyi követője, hogy sok idegent bekövet, és elég, ha csak egy részük követi vissza.

Én nem tudnám fejben tartani, de van egy alkalmazásom, play áruházból ingyenes, beírod, hogy "unfollow for instagram", és kidob egy csomó appot. ezzel naponta ránézek, hogy ki volt az, aki kikövetett, és őt én is kikövetem, mert ebből egyértelmű, hogy csak a követői számát növelné az az oldal, és pont leszrja, hogy én mit teszek ki.

a maradék "idegen" követőmmel viszont kölcsönösen lájkoljuk is egymás posztjait, lehet a világ másik végén van, de már szinte ismerem, és várom, mit tesz ki. :)


a celebek is ugyanezt csinálják.

egyszer bekövetett vasvári vivien, mondom ki ez? hát azóta tudom, az egyik műmellű luxusfeleség. na, gondoltam, ez nekem nem kell, én nő vagyok, nem műmacákat akarok nézegetni. várt pár napot, és kikövetett. szóval csak követőket gyűjt, azaz lájkokat gyűjt, mert ez az élete. minél több lákot kap egy képre, annál többet ér emberként, biztos így gondolja.

meg persze marketing, mert ha reklámoz valamit, akkor egyre több ember fogja látni, és minél több követője lesz, annál nagyonn számban fogják őt megkeresni az ajánlatokkal.


tehát a sok birka, aki ész nélkül elfogadja az ő követését, hozzájárul ahhoz, hogy a kis luxusrbi tovább tömje a zsebét. a birkák meg el vannak ájulva, hogy egy celeb követi őket, de arról fogalmuk sincs, hogy ők csak egy eszköz voltak, és már rég nem is követi őket ez a nagy sztár.


Pont az ellenkezője ennek Homonnay Gergely, a Puszi, Erzsi könyvek szerzője. Én követtem be, és ő visszakövetett, sőt a macskás posztjaimat még lájkolni is szokta. Néha még kutyásat is... csak Erzsi meg ne tudja! :D


Tessék használni vmelyik unfollow appot, hogy kiszűrd a gyűjtögetőket!

2018. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. márc. 31. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó írt, az tényleg jó. Én még annyit tanácsolnék, hogy kommentelj gyakran, mert ha valakinek szimpatikus a kommented, vagy csak megtetszik neki a profilképed stb. könnyen lehet, hogy ránéz a profilodra, és ha tetszik neki amit ott lát, akkor bekövet.

És amivel viszonylag sokan szoktak még követőket gyűjteni, hogy megkérnek egy nagyobb oldalt, hogy tegye ki őket mystoryba, mert ugye ott sokan látják a profiljukat.

2018. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!