Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Megismételhetem" így a sorsomat?

"Megismételhetem" így a sorsomat?

Figyelt kérdés
tavaly májusban randiztam egy sráccal, beleszerettem, de sajnos hamar lelépett. azóta se tudtam teljesen túllépni rajta, de most végre van egy új lehetőség. ugyanabból a városból való, mint ő, és kicsit személyiségre is hasonlít rá. arra gondoltam, ha mindent pontosan úgy csinálok, mint egy éve (pl. ugyanazt a ruhát veszem fel a randira, ugyanúgy sminkelem ki magam, ugyanabban az időpontban indulok ki a vonathoz), a sors vajon megismétli önmagát, beleszeretek, és végre túllépek az "exemen"?:D

2018. márc. 31. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Ha csak azért randiznál vele, mert hasonlít az exedre, akin még nem vagy túl, akkor légyszi ne tedd, ez elég bunkó dolog, és nagyon nem fair a sráccal szemben... Te mit szólnál, ha ő csinálna ilyet veled?
2018. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A megismétli a sors önmagát, az nem az, hogy beleszeretsz és ő is lelép? Csak mert szerintem ez sanszos.pláne ha mindent ugyanugy csinálsz. Nem tanulni kéne az előzőekből?
2018. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!