Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadhatnám el az...

Hogyan fogadhatnám el az életemet, a sorsomat?

Figyelt kérdés

A magányt kéne elfogadnom előbb, mielőtt bármit is változtathatnék az egészen, mert így csak szenvedek, és nagyon nem vagyok boldog ember.

A sorsom olyan, hogy mivel nem túl jók a kommunikációs képességeim, meg lehet eltérek a többi korombelitől bizonyos dolgokban, teljesen ki lettem minden közösségből közösítve, ahova eddig belekerültem. Általános iskola, középiskola, és iskolán belül kisebb csoportok, mindenhonnan. Hiába próbáltam én bárhol, akár ott, akár interneten számtalan emberrel összebarátkozni, mindenki lekoptatott idővel egyszerű kifogásokra hivatkozva, hogy nincs közös témánk, idegesítő vagy, nem érek rá találkozgatni túl elfoglalt ember vagyok, meg ilyenek.

Meg igazából mindig én voltam a sz*r a másik meg az ártatlan kisangyal, bár simán beletapostak a lelkembe ha akartak mert emberszámba se vettek soha.


Hogyan felejthetném a múltat, és fogadhatnám el, hogy ilyen életet kaptam, hogy esetleg a jövőben még változtathassak is az egészen?

20/F


2015. júl. 18. 11:51
 1/3 A kérdező kommentje:
És emellett egy kis településen élek, ahol nem nagyon vannak lehetőségeim, nincs itt semmi, a volt, általános iskolai iskolatársaim meg a település nyomorékjának tartanak kb.
2015. júl. 18. 11:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell elfogadnod semmit. Mindenben lehet fejlődni, mindig van lehetőség. Kezdd el keresni a lehetőségeket!


Ha nem látsz lehetőségeket, akkor jó eséllyel tanult tehetetlenségbe / depresszióba süllyedtél a kudarcélményektől. Keress szakértő segítséget, aztán, ha ezt megoldottad, indulj tovább az életben!


Én is ki voltam párszor közösítve, voltam lúzer, meg ami kell, most diplomás pszichológus és startuper vagyok. :) Bele kellett ölnöm jó sok évet - kb. akkoriban kezdtem, mint most te - de a végén működött.

2015. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen agyalni, rágódni, valami tartós elfoglaltság kell vagy éld a saját életed, ne érdekeljen a mások véleménye.
2015. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!