Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi az esély valakit úgy...

Mennyi az esély valakit úgy megütni, hogy meghaljon?

Figyelt kérdés
Mostanába igen el kezdtek kötekedni, és én attól az egy dologtól félek,hogy véletlenül is de úgy megütöm,hogy meghal az illető, és ezt nagyon nem szeretném, erre mennyi rá az esély ? Vagy nagyon de nagyon kevés? (Halánték,torok,orr) ilyen helyekre nem ütök

2018. ápr. 2. 01:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

apró trükk az olyasmi elkerülésére mint amit írt az utolsó és abban az esetben persze ha sikerül nyerned a bunyóban.

miután szétverted az embert,átkutatod a zsebeit és elveszed az iratait,lenyúlod a személyiét és a lakcímkártyát,vagy csak lefényképezed az iratokat és vissza adod,úgy hogy lássa miközben a földön döglődik.

és ezek után megérteted vele,hogy ha jelentgetni mer,vagy még egyszer meglátod akkor családlátogatást fogsz eszközölni és mindenki úgy fog járni ahogy ő.

és így tuti nem lesz jelentgetős kedvében.

de ahhoz hogy ilyen szinten kiszolgáltatott és együttműködő legyen ehhez tényleg alaposan le kell verni,vagy fenyíteni annyira hogy megtörjön lelkileg,nem elég párszor szájon vágni.


de a logikus lépés,hogy az önvédelem előtt mérlegelsz,hogy mi alapján vagy azonosítható.

kocsiból kipattanós bunyónál felírhatják a rendszámod és meg is vagy.

térfigyelő van-e a közelben?

mennyi a szemtanú?

és ezekhez igazítod az akciót.

amikor engem térfigyelő alatt találtak be,akkor nem ütöttem egyet sem,hanem ájulásig lefojtottam,ezért csak annyi látszódhatott,hogy két dülöngélő részeg bu-zi diszkréten ölelkezik,semmi ökölharc,vagy rúgások,semmi látványos kakaskodás meg kiabálás ami feltűnést kelthetne.

ha viszont nem kocsival vagy,nincsen térfigyelő,nincsen tanú,akkor minden mehet és ha nyertél akkor elhagyod a helyszínt,soha nem azonosítanak.

2018. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért az utolsó tanácsait ne fogadd feltétel nélkül,meg ha kicsit is elszántabb a másik ,magasról szarik a fenyegetésre,akkor helyszínen bólogat,de tudja hogy a családja meg tudja védeni magát és csak nagyobb bosszúra sarkalja a fenyegetés. Viszont ha elveszed és visszaadod a személyi kártyáját akkor már van is ujjlenyomat, ha meg ellopod akkor már rablásért is feljelent,aztán ott már nehéz lesz magyarázni az ártatlanságot egyből te leszel a fő támadó.Eleve a rendőrség szemében az az áldozat aki sérül és a másik automatikusan a támadó fél.Ez az alapvetés innen kell megfordítani a dolgot már a tárgyalásokon. Cellainfók, nem látható, de ablak mögül leső tanuk akik már tárcsázzák is a jardot,kamerák meg mindenhol vannak. A rendőrség se teljesen hülye,hamar beazonosítják ruházat mobil alapján a vonulási utad,hacsak nem valahol az erdőben vered meg kikapcsolt mobillal. Nagyon nagyon sokan ülnek a kóterban akik azt hiszik nem kapják el őket, aztán másnap éjjel már csenget is a rendőr és kattan a bilincs ,előzetesbe vágják hónapokra és fogalmuk sincs hogy találták meg őket.


Legjobb egyébként a paprikaspray önvédelemre,aztán futni ahogy tudsz. Nem okoz ,nem okozhat súlyos testi sértést,amiért automatikusan börtönt adnak,felfüggesztve avagy letöltendőre,ha már nem vagy makulátlan .

2018. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Elszedni az iratait és lefotózni? Szerintem aki neki áll kötekedni meg rajoskodni annál nem lesz irat.
2018. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Boxrec válasza:
Egy küzdősportoló akár könnyen, de egy átlag ember mint te nehezen.
2018. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az esély 50-50 %. Vagy úgy ütöd meg, hogy a sérülésbe belehal, vagy nem... Ez teljesen kiszámíthatatlan. Az életben mindig mindennek van esélye, soha semmit nem zárhatsz ki teljes bizonyossággal... Szerintem...
2018. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!