Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kimentem egy családos férfihez...

Kimentem egy családos férfihez és lefeküdtünk de én nem akartam féltem tőle mit tegyek? Vagy csak próbáljam elfelejteni ezt az egészet? 18

Figyelt kérdés

Mondta hogy találkozzunk és kimentem hozzá tudom én vagyok a legnagyobb hibás hogy kimentem hozzá.

Erőszakos volt velem és az lett belőle hogy lefeküdtünk. De én nem akartam rá adásul vele voltam először. Nem tudom mit kéne tennem, vagy hogy egyáltalán tegyek e valamit, vagy csak próbáljam elfelejteni nem tudom.

Nem mertem neki mondani hogy nem akarom meg semmi mert féltem tőle de én egyáltalán nem akartam lefeküdni azzal az emberrel.

Tegyek úgy mintha semmi sem történt volna?


2018. ápr. 4. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Huhh nehéz ügy. Hát úgy tenni nem igen fogsz tudni, főleg hogy nem is akartad.

Ő kényszerített bele.. Ha konkrétan erőszak volt akkor meg rendőrség..

2018. ápr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Gyenge troll kérdés.
2018. ápr. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, látlelet, rendőrség, szülők.
2018. ápr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Fogamzásgátló?
2018. ápr. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem lett következménye akkor próbáld meg elfelejteni. Úgy veszem ki nem erőszakolt meg (az, hogy erőszakos volt nem ugyanaz) és te mentél oda, mégis mit gondoltál minek hív? Nem mentegetni akarom, de rosszul jönnél ki belőle ha lépnél az ügyben.
2018. ápr. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kései Sirató ***** válasza:
Feltétlenül menj orvoshoz, hogy megvizsgáljanak és a látlelettel irány a rendőrség, és feljelentés nemi erőszakért.
2018. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ez valóban így történt ahogy leírtam akkor nem ide kellet volna írkálnod, hanem már fel kellett volna jelentened, de ha tippelnem kellene csak egy nagy kamu ez az egész
2018. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, nem akartad... akkor máskor ne legyél idióta és ne menj ismeretlenekhez.
2018. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%

1.: Te szabad akaratodból mentél vele, előzetes megbeszélés volt.


2.: Erőszak nem történt, mert bár erőszakos volt szerinted: az azért lehetett, mert "hülyét" akartál csinálni belőle.


3.: Aláfeküdtél.... és nem félelemből ahogy írtad...Ha az lett volna nem ide irkálnál, hanem a rendőrségre.


4.: Elfelejteni minek? Szerintem nem ez volt az első légyottod, még ha ezt is írod... A mai lányok nem egy nős férfival kavarnak életükben elsőre..


5.: A történeted több pontos is hibás, csúsztatások vannak benne.


6.: éjfél után nem aludnod kellene már?


Összesítés: Kamu, aki írta a vágyálmát vetítette ki......

2018. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!