Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen kérdésekre szoktatok...

Ti milyen kérdésekre szoktatok válaszolni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre amivel tudok segíteni az illetőnek az lehet állat ember egészség kategória ...
2018. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Drazicc ***** válasza:
50%
Én vagy akkor válaszolok ha tudok segíteni, vagy ha olyan a kérdés amire eszembe jut egy jó poén.
2018. ápr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenfélére
2018. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minden olyan kérdésre amiről van valamilyen véleményem(akár jó akár rossz), vagy tudok benne valamilyen módon segíteni
2018. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Amiben tudok, segítek. Ha jók a visszajelzések, akkor meg örülök, hogy részese lehettem a többi hozzászólóval egyetemben. :)


Főleg: Párkapcs., szexualitás és emberek kateg. :)

2018. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Csak az a baj hogy hiába segítesz ezen az oldalon, akkor is kapsz majd piros kezeket gyakran, mert sok idióta nem szereti ha valaki okosabb nála, ezért nyomja a hasztalannak jelölést

2 hete még 85%-os voltam, és tessék most 76, mivel akármit írok, mindig jönnek a piros kezek, hiába magyarázok el valamit nagyon részletesen... ez az oldal színvonala sajnos

2018. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6: És most Te arra hajtasz, hogy hány százalékod legyen? Én arra "hajtok", hogy segítsek ahol tudok. :) Beírsz valami hasznosat és lepontoznak? Tegyék! Legyen ez a legnagyobb örömük, komolyan! :)
2018. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán hajtok arra, csak nem értem egyesek miért gondolják hasztalannak azt amikor leírom valaminek a részletes magyarázatát :d

Igazából nem az zavar ha piros kezeket kapok, hanem hogy ennyire hülye emberek vannak itt

2018. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

8: Engem is zavar persze a nettó hülyeség, ez nem vitás. :)


Ezen az oldalon nem kell csodálkozni, főleg ha lepontoznak olyan topikban ahol totál szubjektív a téma. "Melyik tetszik? A vagy B?" Válaszolsz és puff piros kéz. :)))


Engedd el! :)

2018. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az emberek és a felnőtt kapcsolat a kedvencem, érdekel még a közlekedés, kultúra, szex, ezotéria, politika.
2018. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!