Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érhető el az ilyen,...

Hogy érhető el az ilyen, macis testalkat?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok: [link]


Izom + zsír kombó? vagy genetikától is függ?

Én nem ismerek ilyen testalkatú embert személyesen. Valaki vagy kövér vagy izmos, ez meg úgy a kettő együtt. Hogy érhető ez el? Sok kaja és súlyok?



2018. ápr. 5. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Genetika?
2018. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Genetika első sorban, ha alapjáraton hízásra hajlamos vagy akkor eddzél mellette sokat
2018. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szőr miatt csalós. Ilyen alakot egyszerű tömegnövelő edzéssel simán lehet szerintem, csak nem kell utána szálkásítani

A bekecset meg ha magától nem nő ki, max felragasztod :D

2018. ápr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 he84 ***** válasza:
Ez inkább genetika, de néha hozzátesz egy kis plusz hízás is, szóval ilyen szempontból is lehet egy kicsit egyéni(bb) a dolog. Nekem van egy régi jó barátom, aki hasonlóan macis testalkatú és ő is genetikailag ilyen, de tudom róla, hogy egy kisebb hízás is van mögötte. De nem baj, mert én elfogadom, kedvelem őt így is. Plusz én se vagyok egy legkarcsúbb valaki, de azért kövér se.
2018. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha eszel,mint az állat, akkor csak simán kövér leszel. A tagon látszik, hogy a nem túl vastag zsírréteg alatt nagy mennyiségű izum van.Szóval sokkaja+sok edzés.
2018. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tesom ilyen. O gyurt,edzett es zabált. Nem csak rizs csirke szarokat hanen mindent ami szenhidrat meg zsir. Speciel o kokszozott is de azt nem ajalnom, elegge rament a veséje.

Tomegnovelo edzes es zabalas, tomegnovelő tápkiegek....

2020. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!