Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg elfogadni...

Hogyan tanuljam meg elfogadni magam? Hogyan növeljem az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már régóta egy csődtömegnek tartom magamat. Utálok tükörbe nézni,azt látom,hogy csúnya vagyok. Nagy a lábam,csúnya az alakom,nagy az orrom,magas vagyok. Nincs olyan porcikám amire azt mondanám, hogy szeretem. Az önbizalmam egyenlő a nullával. Mit tehetnék, hogy jól érezzem magam a bőrömben?



2018. jan. 2. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

a 2 kérdésnek semmi köze 1máshoz


ha magadat fogadod el akkor az igazságot fogadod el hogy hogy nézel ki


ha csúnya vagy az az igazság a nagyobb egó nem fog rajta változtatni. megpróbálhatsz lefogyni vagy küzdősportokra járni


vagy maradsz a fotelben és zabálod a chipset. attól még hogy hazudsz magadnak az igazság nem fog változni

2018. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tarts egy kényeztető napot menj el új ruhákat venni kozmetikus fodrász meg az önbizalmadnak jót tenne néhány beszélgetés egy pszihológussal meg beszélj sorstársakkal aztán keress párt aki támogat.
2018. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másnak meg tetszel, nem tudom elhinni hogy ne lenne szerethető az alakod
2018. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez függ attól milyen idős vagy, vannak rá praktikák, hogy megtudd, nem vagy ronda.
2018. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az önbecsülésed egyenlő a nullával.

Az önbizalom fogalma nem a lábad,orrod...függvénye.

2018. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!