Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy valaki elmegy-e szavazni...

Hogy valaki elmegy-e szavazni vagy sem, az nem mindenkinek a magánügye?

Figyelt kérdés

Ma már több vadidegen kérdezte tőlem, hogy voltam-e már vagy mikor megyek.

Kissé úgy érzem, hogy semmi köze senkinek ahhoz, hogy a másik volt-e vagy megy-e egyáltalán.

Jó, hogy nem azt kérdezgetik, kire szavaztam


2018. ápr. 8. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha az embert elkezdik biralni amiatt hogy elment e szavazni vagy sem, onnantol kezdve maganuggye valik, mert nem mindenki akar vitatkozni masokkal vagy nem tud. Akkor miert kozugy?
2018. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Metionin ***** válasza:
68%
Én is úgy gondoltam de ma reggel csodálkozva szembesültem a ténnyel, hogy már a szavazás is olyan hogy ha nem teszed ki a fészre, meg sem történt.
2018. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

"Hol írta professzor úr, hogy elment szavazni? Itt hőbörög, erre kiderül, hogy mégis volt. Akkor mi baja. "


Pedig a kérdezőnek tök igaza van nem a szavazással van baja, hanem az indiszkrét viselkedéssel. Szövegértés érettségi tétel... Professzor urazni meg nem kell, mert te tévedtél.


Válasz: igen, magánügy. Az jogos, hogy el kell menni, én is voltam, de ez, hogy így számon kérik, furcsa. Nekem egyik kollégám azt is megkérdezte (nem tőlem, hanem az irodában fennhangon), hogy "kire szavaztok?". Senki nem válaszolt. Mondjuk ő sokszor bunkó szerintem.

2018. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A saját dolgod, senkinek semmi köze hozzá, nem közügy.
2018. ápr. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!