Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan, hogy a...

Miért mondják sokan, hogy a rendőrök ingyenélők?

Figyelt kérdés
a rendőr is csak a munkáját végzi megvédi az embert .Őriznek és védenek.

2018. ápr. 9. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert ebben az országban a rendőrség sem azért van amiért lennie kéne. Itt az is csak egy újabb pénzbeszedő/bírságoló szervezet
2018. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Első leírta.

Pl. üldözik az autóst és büntetik, ahol érik, mert ez könnyű pénz, addig a kisebbség hordákban terrorizálja a népet, a politikai elitnek pedig (pártállástól függetlenül) életfogytiglanit kellene töltenie már 20 éve

2018. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert rendor keves van. A tobbseg csak traffipax kezelo betanitott munkas.
2018. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Én ismerek rendőröket, és sajnos a rendőrvicceknek van alapja. Nagy részük IQ mínuszos. Persze van kivétel, de azért a nagy részük ilyen.

Múltkor egy rendőr nem tudta, hogy a jogosítványon, hol találja az okmány kiállítóját. 2 társát kérdezte meg, ők sem tudták. Hát voltam olyan kedves, hogy megmutattam nekik és elmagyaráztam, hogy ha nem találnák meg, akkor van ám rajta olyan, hogy jelmagyarázat :D

És ezek az emberek rendszeresen ellenőriznek okmányokat!!!

Na, hát kb. ilyen szellemi szinten vannak.

2018. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Sok alacsony IQ-val rendelkező (ők vannak többségben) számára csak a kétkezi fizikai munka ér valamit. Aki vagont lapátol az értékesebb, mint aki feltalálja a rák ellenszerét. A rendőr nem állít elő új értékeket, legfeljebb Kalányos Ronaldót.
2018. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom honnan az a hiedelem, hogy ami büntetést kiszabnak az saját zsebre megy.. Hülyeség
2018. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Remélem a fentebbi hozzászólók MEG SE PRÓBÁLJÁK igénybe venni a rendőrség "szolgáltatásait"

Pl betörés, gázolás, kirabolás esetén. SOHA.

2018. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

#7,

igénybe vettük, nem véletlen amit írtam. Más területen is kritikán aluli amit a rendőrség művel. nyomjad erre is a minuszt nyugodtan


#2

2018. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

A sok általánosító, másokat lekezelő ember miatt negatív véleménnyel vannak róluk. Találkoztak egy rendőrrel, rossz tapasztalatot szereztek és ezért mindenkit egy kalap alá vesznek. Ha baj történik velük akkor persze majd szükségük lesz rájuk.

Nekem semmilyen rossz tapasztalatom nincs a rendőrökkel, csakis jó. Aki szidja őket az saját magát alacsonyítja le. Ennyi.

2018. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, tehát ha általánosítás útján egy csoportot kollektíven felértékelsz (te ezt teszed) az rendben van, ha valaki ugyanezt fordítva teszi az egy barom? Érdekes logika...
2018. ápr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!