Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz ebben az orszagban?

Mi lesz ebben az orszagban?

Figyelt kérdés

Miert ilyen vaksik az emberek? Mi folyik itt?

Eloszor is. En felfogni nem birom hogy a fidesz gyozott

. 1. Minden ismerosom a jobbikra szavazott. Ahogy lattam facebookon is a 90%.

Tudom vannak a nyugdijasok,erdelyiek,kevesbbe iskolazott emberek akik a fideszt x-eltek. DE! Ez akkor sem lehet ennyi. Tehat vagy csalas ( eleg valoszinu..buzlik az egesz) vagy nagyon nagy baj van ezzel az orszaggal,hogy az emberek alkatilag keptelenek gondolkodni.

2. A mai napon megszunt a Magyar Nemzet cimu lap amit Simicska finanszirozott. Egy darab nem fideszes lap van mar csak...

4 ev alatt ezek Magyarorszag csontjaig beeszik magukat es totalisan bebetonozzak a hatalmukat,hogy tovabb lophassa am.

Fidesz szavazok! Nektek ez miert kell? Ez miert jo nektek,hogy a sajat vesztunkbe taszigaltok minket es magatokat is?

Nem latjatok hogy diktatura kiepitese zajlik jelenleg? Komolyan diktaturaban akartok elni?

A migransos hulyeseget hagyjuk. Nem akar senki betelepiteni migransokat. Aki ezt eddig megtette az ORBAN! Aki 20.000 migransnak adott letepedesi kotvenyt!

Nem latjatok hogy hergeltek titeket es az egesz orszagot uszitjak? Egymas ellen. Mindenki egy elheto orszagban akar elni. Nem egymast kene mardosni..

Jonnek itt sokan azzal,hogy kevesebb a munkanelkuli. NEM! Csak kotelezo kozmunka van ehberert!

Jottok azzal,hogy nottek a fizetesek es a minimalber.

Igen..csak kozben k***draga minden es aranyaiban kevesebb termeket tudsz most megvasarolni a fizetesedbol mint 10 eve.

Az egeszsegugy romokban, az oktatasi rendszer romokban..

Mi kell meg nektek hogy felnyiljon a szemetek?!

Hetvegen megmozdulas lesz es en biztosan kint leszek es a szavazatok ujraszamlalasat kezdemenyezzuk. Mert ilyen nincs!

Ti mit gondoltok? En varom fideszt partolok velemenyet is. Nem veszekedni akarok csak tenyleg ESZERVEKET hallani vegre hogy ezeken felul mi az amiert a fideszre szavaztatok?

Mert ha ezek alapjan tettetek le a voksotokat mellettuk akkor az tragedia.

Egyetemista 22/L


2018. ápr. 10. 11:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

*lophassanak


Bocsi a hibakert. Gyorsan irtam es telefonrol.

2018. ápr. 10. 11:59
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
A képlet egyszerű: A Fidesz végzett rezsicsökkentést és adott egyéb más előnyöket egyeseknek. Hasonló okból maradt fenn 40évig a Kádár rendszer is. Akkor az 1 Ft-os kenyér volt a mézesmadzag, meg az hogy a munkahelyeken egyeseknek nem kellett dolgozni mégis kapott fizetést. Ja, hogy a Biblia szerint az "apák bűnei miatt a fiaik bűnhődnek"? Vagyis nyögjük az akkori lopásokat? Valószínű a Fideszét is fogja a következő nemzedék. Sőt ebben teljesen biztos vagyok.
2018. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Tehat ha jol ertem... adnak 10-12 ezres rezsicsokkentest mellette viszont akkora afakat raknak az elelmiszerekre es korulbelul mindenre amivel az ember meg majdnem SŐT! igazabol tenylegesen minuszban jon ki ezek utan.

Ez kinek jo?! Miert nem lehet az eszunket hasznalni kicsit..hisz azert kaptuk.

2018. ápr. 10. 12:09
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem mentem el szavazni,de ha mentem volna,akkor a Fideszre raktam volna a jelem.Ha a Jobbik győzött volna,az se csinált volna semmi változást,csak megtömték volna a zsebüket,aztán hátradőltek volna.Mindegy melyik van hatalmon,mindegyik ugyanazt csinálja.Akkor maradjon az inkább,aki már pont eleget lopott,az új csak még többet lopott volna.Én kérdezgettem embereket,mindegyik a Fideszre szavazott.Ha lenne olyan másik párt ami annyira szimpatikus lenne jó tervekkel,programmal,akkor arra voksoltak volna,de mivel nincs,marad így minden.
2018. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

Ó, ha az indexnek hinni lehet, akkor valószínűleg aki nem a fideszre szavazott, annak vagy egyszerűen mnet a szavazata a kukába, vagy érvénytelen lett. Tudniillik tök véletlenül egy csomó helyen elfelejtettek kihúzni ellenzékieket a szavazólapról, aki rájuk szavazott, az már nem ért semmit. Emellett rengeteg mozgóurna elfelejtődött, volt aki nem kapta meg időben a levelet hogy szavazhasson, volt, aki valahogy átsorolódott egy olyan kisebbségbe (pl. lengyel), amihez semmi köze, így nem kapta meg a teljes lapot.

Nyugodtan újra lehet számolni a szavazatokat, a csalás nem fog látszódni benne, azt már elrendezték előtte.

Ha nem posztolgatna minden gyökét politikai témát facebookra, amiből ki lehet pillanatok alatt deríteni, hogy kire fog szavazni, akkor nem lehetne ilyen könnyen kiiktatni az egyenletből :)

2018. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hat eddig egyik erv sem gyozott meg igazan arrol,hogy erdemes lett volna a fideszre szavazni.

Elso : En ezt megertem. Szar volt az ellenzek..Ebben total egyetertek veled. De! Nekik (jobbik) volt programjuk, tenniakaras volt bennuk. Amiben hibaztak es amiben sz*rok voltak az az,hogy semelyik masik parttal nem kivantak osszefogni. Ezzel elrontottak az egeszet. De az hogy Te nem szavaztal..ezzel a fideszt tamogattad kozvetetten. Ettol sem neked sem senkinek nem jobb. Ez a leheto legnagyobb rossz amit tenni lehet. Az,hogy “eddig a fidesz mar lopott,a jobbik tobbet lopna” pedig egy hulye indoklas. Semmilyen alapod nincs erre. Plusz szerinted nem akar a fidesz lopni mar? Vagy ezt hogy gondolod? Szerinted miert lehetetlenitik el az osszes partot? Miert csalnak,es vasaroljak fel a mediat,sajtot? Mert nem eleg nekik az a penz amit eddig loptak. Ok tobbre vagynak...


2. Hozzad nem fuzok semmit. Te a fent emlitett “alkatilag gondolkodni keptelen” csoportba tartozol. Szerintem az ilyen hithu fideszeseket semmivel nem lehet meggyozni. Ha mar nem lenne mit enned es 50.000Ft-bol kellene megelned egy honapban te meg akkor is a fideszre szavaznal mert “A migransok, A soros, Az ENSZ”....

2018. ápr. 10. 12:21
 7/17 A kérdező kommentje:

Egyebkent dolgozom egyetem mellett. Tehat van ralatasom a dolgokra. Nem anyu es apu penzet koltom.

Mar ha ez szamitana is barmit itt most.

2018. ápr. 10. 12:23
 8/17 A kérdező kommentje:

Hat bocsi de a nagy elettapasztalatod melle sok esz nem tarsul...

De tenyleg nem gyulolkodni akarok. Viszont latom a fideszeseknek nagyon megy.

2018. ápr. 10. 12:35
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen jogos amit mondasz, de itt a probléma azzal van hogy nagyon sok ember csak azt fogja fel hogy csökken a rezsi, kapják az utalványt, és elhitették nagyon sokakkal hogy jönnek a migránsok! Na meg a bér emelés az a pár forint, ami szép és jó, de ugyan akkor az árak is emelkednek az élelmiszeré az adó végett amit sajnos nagyon sokan nem vesznek észre, és így ugyanott vagyunk ahol tartottunk, de sok ember csak azt látja amit akar, de nem jut el az agyáig hogy semmivel sincs előrébb.


A problémák itt vannak és leginkább a kis falvakban tudták ezt véghez vinni, ott vásárolták meg kilóra ez embereket is.

Tegnap este néztem településenként, választókörönként spontán a szavazatokat bár nem mindet mert azért túlzás lenne, de a környékemen nagyon erős a Jobbik jelöltje. Az én kisvárosomban az összes körben ő nyerte meg a szavazást a fideszes ellen, viszont a szomszédos kis településeken már nem. Csak abba a faluba volt még előnye abba a körbe ahol lakik tudomásom szerint, meg egy másik kis faluban ahol szintén ő szerzett több szavazatot az ottani lakóktól, de ez még sajnos így is kevés, mert rengeteg olyan eldugott település van a környéken ahol nagy a szegénység hiába vannak errefelé nem túl rosszul fizető munkahelyek, és viszonylag normálisan élnek az emberek, de sajnos őket is megtudta venni a fidesz.


A gyár ahol dolgoztam szinte őrjöngenek hogy mekkora szemétség volt ez a választás, facebookon ezt látom az ottani csoportba, meg úgy más facebookos ismerőseim is őrjöngenek, mert javarészt mi is Jobbikra szavaztunk, nem csak mint egyéniben hanem listásra is. Igaz a családom MSZP-re szavaztak listán, de egyéniben Jobbikra.

A volt főnököm fideszes de mondta hogy ő nem fog rájuk szavazni mert megharagudott rájuk.


Van egy DK-s ismerősöm aki egyéni jelöltre Jobbikosra szavazott, nem szívesen tette, de ő tudta jól hogy a legesélyesebbre kell nincs mese.


Ezek után valóban furcsa ami itt megy. Én személy szerint borzasztóan csalódott vagyok, és sajnálom a helyi képviselő jelöltet aki Jobbikos mert ő szívét, lelkét beleadta, és semmi eredmény amiről ő nem tehet, mert mindent megtett.

De komolyan belegondolva az egészségügy folyamatosan süllyed lefelé. Ami 2 éve jó volt, mostanra rosszabb lett és ezt sajnos már én is megéreztem, mert volt problémám, orvoshoz mentem, kellett sok kivizsgálás és 2 hónapig tartott minden amikor régen gyerekként maximum 3 nap alatt letudtam ezeket. Meg olyan időpontokat adnak hogy él évet is várhatnak egy vizsgálatra. Anyám 3 éve lett rosszul, kiderült hogy szívével van gond, műteni kell, de több mint 1 évet várt rá, és a műtét előtti vizsgálatokra is hónapokat várt, még szerencse hogy tudtak olyan gyógyszereket adni neki amik enyhítettek a tünetein és nem volt rosszul műtétig, de mondták hogy nem jelenti azt hogy jó lesz minden mert ezzel csak lelassították a romlást, nem megállították.


Szerencsére minden rendben volt, viszont amikor kellett vinni kontrollra másfél hónappal korábban be kellett jelentkeznie hogy kapjon időpontot. Azért ez elég durva.


Az oktatási rendszerünk is egy nulla, amikor én voltam diák már akkor nem ért sokat, de a mostani gimis tárgyakat nézem, meg az általános iskolás 2. osztályos unokahúgom tankönyveibe belelestem hogy mit is tanulnak meg hogyan a hátamon felállt a szőr, mert én felsőbe tanultam olyat amit ők már alsóban! Aztán csodálkoznak hogy buták a magyar gyerekek.

Ezt szándékosan csinálják, butítják a népet, ezért hogy bedőljenek a fidesznek.


Meg szinte minden média a fidesz keze alatt megy, nagyon sok embernek az agyát mosták át. És sajnos hallottam olyan embertől aki régen MSZP-s volt 2014 ben, de idén fideszre szavazott mert elhitte nekik hogy csak a fidesz fogja megvédeni az országot a migránsoktól. Ezt komolyan mondom.


Sajnos hatalmas bajok vannak.

2018. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Én is csalódott vagyok. Pontosabban az várható volt, hogy a fidesz nyer, mert nincs egy erős, egységes ellenzék, de az elkeserítő, hogy a 2/3-ad is meg lett nekik. :/

Pesten élek, de vidéki kisebb városból származok. Ott ugye főleg középkorúak és idősek élnek, akik döntő többségben a fideszre szavaztak. Miért? Tapasztalataim alapján a rezsicsökkentés miatt, az erzsébet utalvány miatt és mert a tv2 létezik csak számukra, ami ugye mást sem tud szajkózni, mint hogy szavazz a fideszre. És ennyi. Ezek az emberek ennél tovább nem látnak és több fogalmuk nincs az életről és szépen meg lehet őket vezetni és venni. És ilyenből rengeteg van ebben az országban. Plusz ugye a fidesz teljes mértékben a migránsokra építette a kampányát, amivel ismét jól meg lehet félemlíteni és venni az embereket.

Sok olyan ismerősöm is van, aki csak azért ment el szavazni, mert "mindenki azt mondja, hogy el kell menni". Ők is valószínűleg a fideszre szavaztak, mert a migránsokon túl ők sem látnak, mert nem érdekli őket egyáltalán a politika.

Hát ez van. Várjuk együtt a 100. stadion felépítését, a ki tudja hányadik kórház romba dőlését, a gyerekek tovább hülyülését, ja és majd csak az EU-ból is kitesznek minket végre..

2018. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!