Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedülálló hölgyek, miért...

Egyedülálló hölgyek, miért nincs párotok?

Figyelt kérdés
Milyen szinten van ez hatással, a mindennapi életetekre? Mi az oka? N

2018. ápr. 10. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Bár férfi vagyok, ezért elnézést kérek hogy beleütöm az orromat, de gondolom azért amiért nekünk férfiak egy részének sem: előnytelen külső, szegénység, szocializációs gondok, elköteleződéstől való rettegés, ilyesmi.
2018. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Külföldön élek, de csak ideiglenesen. Nem sokkal a kiköltözésem előtt szakítottam az exemmel (nem a költözés miatt) és nem látom értelmét annak, hogy egyenesen egy távkapcsolatba ugorjak bele vagy egy olyanba, ami később az lesz. A mindennapi életemre nem igazán van hatással, talán annyira, hogy könnyebb összeegyeztetni a munkám a szabadidőmmel, mert nincs, akitől függjön.
2018. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradtam a sorból amikor a szépséget osztották. Hát ezért. 🤷🏼‍♀️
2018. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem akarok más kínjával-nyűgével foglalkozni, nincs kedvem eltűrni más rigolyáit,nem akarok alkalmazkodni senkihez, nem kötök kompromisszumokat, a magamra szánt időmből nem áldozom senkire, senki nem szólhat bele a döntéseimbe,amiket mindig úgy hozok meg, hogy nem veszem figyelembe más érveit,érdekeit, és nem díjazom ha valaki parancsokat akar osztogatni nekem,vagy szabályokat,határokat állít fel. Nagyon jó hatással van a mindennapi életemre, szabad és nyugodt vagyok, mindent úgy csinálok ahogy nekem jó. Magamra dolgozom, nem kell mások büdös zoknijait mosnom, nem kell elviselnem disznó haverokat a nappalimban, nem kell pénzt pazarolnom a hülyeségeire. Vagyis az az oka,hogy élvezni akarom az egyedülállóság nyújtotta előnyöket.

31/N

2018. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A korban hozzám illő férfiak párkapcsolatban élnek/házasok, vagy a nálam sokkal fiatalabbakkal kezdenek. Aki közeledne, az általában nem vonzó számomra, ha mégis, akkor az eltérő gondolkodásunk miatt nem lesz belőle semmi. Napi szinten nincsen hatása az életemre, mert minden dolgomat, szabadidős tevékenységekemet tudom egyedül is végezni, de néha rossz érzés fog el, hogy nincs olyan ember, akivel egy szép egységet alkothatnánk.
2018. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ronda vagyok és bunkó, és nem keresek párt. Csak annyi hatással van, hogy minden munkatársamat nagyon zavarja, hogy miért nem a pasasokkal vagyok elfoglalva, meg a bulizással huszonéveaen.

Nos, inkább a pénzkeresés izgat jelenleg. 50 éves koromra - ha nem halok éhen,- majd biztos nagyon bánni fogom ezt, de mindenre később jövök rá, úgyhogy nem zaklat a dolog.

2018. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Jelentkező akad nem egy még sem tudom ráhangolni magam egy másik emberre. Dolgozok aránylak meg van mindenem és úgy érzem csak nyűg lenne. Viszont most jó lenne valaki nyárra, mert egyedül nem a legjobb a strandolni meg kirándulgatni :-)
2018. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 igy pont igy vagyok én is... akkor a nyárra össze is jöhetünk 😂
2018. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Alaptermészetem jóindulatú, viszont amikor valaki bepróbálkozik, gonosz teremtménnyé változok. :/

Hát ezért..

2018. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Mert reménytelenül szerelmes vagyok valakibe és nem akarok mással összejönni, csak hogy legyen valakim. Minden hétre jut egy randi meghívás, van olyan is aki könyörög, hogy próbáljuk meg mert majd megszeretem... De ennek mi értelme? Nekem nincs szükségem érzelmi pótlékra és szerintem nekik se kellene így megalázni magukat. Úgyhogy nem jövök össze senkivel, ha nem akarom szívből. Az pedig olyan nehéz.
2018. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!