Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon mit gondolnak a legalább...

Vajon mit gondolnak a legalább fél éve egyedülálló hölgyek, miért nem akad társuk?

Figyelt kérdés

Például:

"Túl szép és okos vagyok, a férfiak nem mernek megközelíteni, kezdeményezni?"

"Túl csúnya vagyok?"

"A ffiak számára zavaróan okos vagyok?"

"Túlzottan igényes vagyok?"

"Én mindenben ok vagyok, csakis a férfiakban van a hiba?"

"Gyerekeim vannak és őket nem szívesen vállalja fel egy új férfi?"

"Kifutottam az időből, öreg vagyok?"

"A kiállhatatlanul hülye természetemben van a hiba?"

"Túl jóindulatú voltam világéletemben és mindig bedőltem a széltoló, csapodár alakoknak?"

"Azért mert rosszul választottam két esélyes közül?"

"Mert egyszerűen nincs a környezetemben ism. lehetőség?"



2014. okt. 29. 16:23
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
58%

Magamból kiindulva a 1, 3.

Természetesen sokkal több ok is lehetséges, embere válogatja.

2014. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
93%

"sz*arok rá, nem nekem kell udvarolni, majd ha valaki szeretne valamit jön, de ha nem az sem baj"


ismerek ilyet is...

2014. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
95%

Egyik sem:

- úgy gondolom, ritkán adatik meg az igaz szerelem, és mivel nekem már volt részem benne, nem tudom beérni "kevesebbel": ez nem azért van, mert "válogatós" lennék, mert tudom, hogy az a férfi nem volt "jobb" azoknál, akiket azóta elutasítottam. Más volt: ő hozta ki belőlem azokat az érzéseket, amiket más nem.

- Elég sokat eljárok, de mindig ismerősökkel, ezért ritkán találkozom új emberekkel, ez többnyire igaz a munkámra is, azaz ritkán van lehetőségem új ismeretséget kötni (szórakozóhelyekre nem járok, inkább a beülős-sétálgatós programok tarolnak)

- Budapest nem kedvez az ismerkedésnek. Utazások során nem egy hely volt, ahol olyan nyitottak az emberek, hogy egy buszmegállóban / bolt előtt / parkban azon kaptam magam, hogy elmeséltük egymásnak a fél életünket:) És ezekből az ismeretségekből születtek is tartós barátságok / kapcsolatkezdemények. Pesten viszont valószínűleg a hideg rázna ki, ha csak úgy leszólítana valaki...

- A netes társkeresés 1000 sebből vérzik... Időről időre próbálkozom ezzel is, de egyre komolytalanabbnak érzem.

2014. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
83%
"lehet, hogy leszbikus vagyok?" :-)
2014. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
92%
Miért? Talán kötelező kapcsolatban élni?
2014. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

És remélem a szerénységed, visszafogottságod egyenesen aránylik a melegszívűségedhez, okosságodhoz, további belső értékeidhez:)

2014. okt. 29. 18:48
 7/51 A kérdező kommentje:

Kettes:

Ez kb. egy rokonom. Pedig nagyon értelmiségi. De van aki több diplomával is bukfurc, magánakvaló marad. És ahogy múlik az idő, egyre idegesebb lesz.

2014. okt. 29. 18:53
 8/51 A kérdező kommentje:

Hármas:

Köszönöm az eddigi legrészletesebb és legintelligensebb választ.


Négyes és Ötös:

Nektek is köszönöm, hogy billentyűzetet ragadtatok.

2014. okt. 29. 18:57
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

A korombeli fiúk nem mernek kezdeményezni, válogatós vagyok és nem makulátlan az arcbőröm és a mosolyom se szép, bár a többi megfelelne. Meg gyerekes vagyok, nem veszek semmit elég komolyan és nem vagyok túl lányos (szoknyát, rózsaszínt és cuki dolgokat nem hordok).


Miattam van 80%-ban, hogy nincs pasim, a többi 20% már a fiúkon múlik.

2014. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Fél év??? Annyi idő alatt túl se jutok az előzőn. Kötelező kapcsolatban lennem? Nem vagyok társfüggő, s nem sok emberről jut eszrmbe, hogy lehetne valaki.
2014. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!