Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hat gyerekek. Normalis ez a...

Hat gyerekek. Normalis ez a kormany?

Figyelt kérdés

Elmebeteg kormanyunk van.

[link]

Igy olvasom,es keresem a kandikamerakat magam korul. Mintha ez egy alom lenne.

Hogy mer ilyen lehozni az origo? Oke hogy kormanyparti az Origo de ez mindennek a teteje.

Ki tud ilyen hazugsagokat kitalalni?

Mi a fene zajlik ebben az orszagban mar?

Nem eleg,hogy elcsaltak,befolyasoltak a szavazast de meg ilyenekkel hergelik az embereket. Miert nem lep kozbe az unio? Ilyen mocskos aljas kormany soha az eletben nem volt meg.

Orban a hetvegi tuntetokrol azt nyilatkozta hogy sorosistak vagyunk..😂

Mi vagyok?:D En errol nem tudtam.

Ti mit szoltok ehhez a mocskossaghoz? 21/L


2018. ápr. 11. 11:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Tökre nem érdekel! Vasárnap megpróbáltuk, nem ment! A magyar ember egye meg azt amit főzött magának, de aztán ne legyen rinya, amikor azt kapják a birkám ami nem tetszik nekik, mert bármit adhat. Nem volt rogram csak a migráció orrba-szájba, ami másnapra teljesen eltünt az origoról, Soros, és Ensz! Ostobák!
2018. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
74%
Anyuval a választás napján, éjjel pont ezt beszélgettük, hogy vajon mikor kezdenek el "Soros"-ozni... Nem kellett sokat várni. Sajnos Magyarország 50%-át meglehet etetni az ilyen "hírekkel". Én már nem tudok mit hozzászólni. Lett volna néhány gondolatom, de azt itt nem akarom leírni... Az a baj, ha valakik igazán radikálisan fellépnének (és itt a szó legnegatívabb értelmében írom, volt már rá példa a történelemben, aki érti érti) akkor meg kitörne az anarchia, mert sajnos be kell vallanom őszintén nincs még egy ilyen törtető, manipulatív, magabiztos ember az ellenzék között, aki így befolyásolni tudná a népet. A népnek pedig a sugárzó önbizalom és erő kell, mindegy hová tart az ország, akárcsak a második háborúban egy bizonyos országban...
2018. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
0%
*második világháborúban *
2018. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Pont leszarom, egye meg magának a sok okos, amit főzött.


Én külföldön is tudtam, kire NEM fogok szavazni. Elmentem, letettem a voksot, kész.

De amíg az embereket be lehet hülyíteni a migránsokkal, meg Soros-tervvel, addig mit várunk.

Migránsok, megvolt a hájp, mostmár csak otthon lovagolnak rajta.

A fele migráncs-cikk (akár osztrák, akár német) kamu, de hergelésnek szuper, és a sok hígagyú simán megkajál bármit - lásd. csehországi anyahajó.

Amíg itt tartunk színvonalban, addig esélytelen a változás, meg amíg a Bözsi-utalvánnyal meg CSOK-kal lefizetik a nyuggereket-családosokat.


Hagyjuk... leszarom, majd rájönnek, csak akkor már késő lesz - most is az.

2018. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Ja, igen és a kórházba meghalni mehetsz be, az oktatás egy kalap fos, de a "bevándorlók" kérdése olyan nagyon fontos.


Nem lesznek orvosok, akik gyógyítsanak, nem lesznek tanárok, mérökök, mert mind elmenekül, akkor is a szmét migránsok lesz a téma.


Az ellenzéknek kb. felesleges felállnia, olyan kevesen vannak, gyakorlatilag diktatúrát választott a sok határon túli megvett idióta, meg bérenc, akinek NULLA szavazati jogának kéne legyen, mert egy percet nem élt Mo-n.

2018. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Így van, egyetértek a kérdezővel és a válaszolókkal. Azonban abban is egyetértek, hogy egye meg a birka nép amit főzött, ha nekik ez kell, ennek örülnek, akkor tessék. Csak abba szomorú belegondolni, hogy Petőfiék, vagy éppen az 56-os tüntetők ezért az országért adták életüket vérüket, hogy aztán 2018-ban, amikor már végre jólét és nyugalom lenne egész Európában, akkor visszavezessenek minket a kommunizmusba, és újra diktatúrát vezessenek be személyi kultusszal, propagandával meg elcsalt választással és koncepciós perekkel. SEMELYIK európai országban (nem, még az olyannyira lenézett és megvetett románoknál, albánoknál) sem engednék ezt ami itt van, sem az igazságszolgáltatás, sem a nép. Romániában (igen, azoknál a románoknál akiket úton útfélen cigányoz, szőröstalpúz a nagy melldöngető kirakatmagyar réteg) konkrétan többtucat jelenkori politikus van börtönben korrupció miatt (töredéke pénzről meg manipulációról van szó mint amiről itthon van).


Én még várom a csodát, hogy az EU majd végre valahára rájön hogy mire mentek el az ezermilliárdok és hogy milyen rendszer épül itt az EU kellős közepén, és valamit tesz, de szerintem ez is csak álmodozás. Az egyetlen amit tanácsolni tudok az az minden fiatalnak hogy hagyja el az országot ha teheti, mert akkor még lehet esélye életre. Itthon csak a nyomor várja, porig rohadt kórházakkal és a dicső Orbán vezért éltető zombihordával.

2018. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Én se értem a határon túli magyarok és azok akik nem szándékoznak ide visszatérni soha (mármint itt élni) milyen jogon döntenek az itt élők sorsáról? Amikor az itt élők isszák meg a levét miattuk.
2018. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

én sem idegesítem magam rajta, csak a címet olvastam el, de ez light-os ahhoz képest, miket hozott már le az origo azóta, amióta fideszes lett :D


ez meg különben várható volt. már a következő választásra kell készülni. most az ellenzék nagyobbik része felismerte végre, hogy velük nem fognak semmire se menni, és 4 év múlva teljesen új emberekre van szükség az ellenzékben.

erre a fidesz is felkészült, és már csírájában elfojtja azzal, hogy egyből leütik a magaslabdát, az új ellenzékben is soros emberei fognak ülni. :D


szerintem erre lehetne egy lifehack, ha az lmp vagy az mszp visszaválaszol azzal, hogy ők is azért maradnak a politikában, hogy megvédjék a sorosista új pártoktól az ellenzéki oldalt :D

ennél már úgysem lehetne lejjebb süllyedni ebben az országban :D

2018. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

A kormány maga le van sz@rva, a probléma azokkal a nyomorultakkal van, akik vevők is erre a baromságra. Ők az okai, hogy ez megy... Én is kiállhatnék az utcára miközben lábossal verem a fejem és az üvöltözöm hogy a gyíkemberek irányítják a médiát és ez valamilyen szinten rendben is lenne, de akkor már kezdene aggasztó lenni a dolog, ha közönségem is lenne ehhez...


Én egy ideig még híreket se bírok olvasni.

2018. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Diktatúra van, cenzúra, és Mészáros..
2018. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!