Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lett babátok igazán...

Mikor lett babátok igazán fontos tényező az életetekben? Mikor lettetek főleg anyák?

Figyelt kérdés

7 hetes a gyerekünk. Átalussza az éjjeleket kezdettől, jól eszik a tápszerből, napközben elnézelődik a pihiszékben vagy az ágyában, a napirendünk megfelel neki kezdettől.


A férjem itthonról dolgozik. Igazából egész nap olyan, mintha ketten lennénk itthon, vagy mennénk el. A gyerek végigalussza a napot majdnem, etetés+pelus gyorsan megvan, a programokat (tárlat, séta, kávézó vagy étterem) végigalussza babakocsiban vagy hordozóban.


Nem érzem azt, hogy változott volna az életünk. Mármint, nagyon szeretjük őt, és az ő szintjén már tudunk vele valahogy "játszani", de ugyanúgy élünk, mint előtte.(én is itthonról dolgoztam a szülés előtt, ugyanennyit jártunk el). A barátaink ugyanazok az emberek, nyilván a férjem miatt könnyen el tudok szabadulni pl. fodrászhoz is vagy szemöldököt szedetni.


Veletek mikor volt az, hogy a baba igazán tényező lett az életetekben és igazán ő határozta meg a napokat, és lemondásokkal járt?



2016. ápr. 26. 08:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%
Micsoda problémák...
2016. ápr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
50%
Az első perctől fovotsak voltak, de soha nem ő határozta meg a napjainkat. Igaz, amikor elkezdett járni stb, akkor jobban oda kellett figyelni rá, de mi voltunk akkor is a "főnökök."
2016. ápr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
1: hát igen, nem tehet fel mindenki kérdést a kelet-magyarországi gazdasági helyzetről.
2016. ápr. 26. 09:04
 4/36 anonim ***** válasza:
80%
sokáig az én lányom is ilyen volt, evett, aludt, nézelődött. nem sokat sírt, az első naptól kezdve átaludta az éjszakákat. de ilyenkor még nem is nagyon tud rosszalkodni, majd ha már mászik. na akkor jön a tuti... :D elesik, leveri, beüti, eléri, lehúzza, eltünteti... :D most 19 hónapos, hááááát sokszor sírógörcsöt kapok, ha jobbra akarok menni ő tuti balra megy, ha azt mondom hogy gyere megáll, ha mondom hogy állj meg elindul, a kutyát húzza fülénél fogva. dackorszak van keményen, ha valami nem úgy van ahogy kitalálta, vagy nem kapja meg azt a valamit örjöng ( szó szerint! ) földhöz veri magát, ordít, verekszik. lemondás az van bőven, nem akkor eszek, alszok, wc-zek amikor én akarok, mindig jön, a wcn ülve felkéredzkedik az ölembe :D ééés nagyon nagyon akaratos, addig harcol amíg az nincs amit ő akar. DE!!! én azt mondom minden nehézséggel együtt, ennél gyönyörűbb nincs! valamint, inkább ilyen legyen mint olyan akit leültetnek és ott marad, azzal a gyerekkel baj van... szóval kösd fel a gatyád, kitartás !! :)
2016. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
67%
gondolom a kedves 1-esnek nincs gyereke :D
2016. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
9%

Kedves utolsó, van három is.

1. voltam.

2016. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
64%
akkor mit szólogatsz be? te már úgy születtél hogy mindent tudtál egyből, mikor mit fognak csinálni?
2016. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
36%

Igen, úgy.


És hogy válaszoljak most már, akinek hasfájós gyerekei vannak, annak pl. nem a legnagyobb gondja a tárlat meg a kávézó:) Az az anya megérzi, hogy változott az élete.


Aki igény szerint szoptat, szintén.


És így tovább.

2016. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
41%
áááá értem már. savanyú a szőlő, hogy más nem begyepesedve ül otthon foltos kinyúlt pólóban zsíros hajjal...
2016. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó, ne magadból indulj ki:) Mindig normálisan nézek ki itthon is.
2016. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!