Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sose fognak kedvelni az...

Sose fognak kedvelni az emberek mert képtelen vagyok extrovertált lenni?

Figyelt kérdés

Tavaly a testvéremmel 1 helyen dolgoztunk, ő extrovertált mindenki kedvelte, engem leszartak és kb. Ennyi, a testvérem volt a kedvenc. (Ez a családban is meg mindenhol így van.)


Képtelen vagyok mindent kimondani amit gondolok, képtelen vagyok arra hogy közvetlen legyek hiába erőlködök.

Tudom, hogy enélkül nem nagyon fognak kedvelni az emberek, nem tudom hogyan változzak.

21l


2018. ápr. 12. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Két kérdés: Mit szeretnél kimondani? Kit szeretnéd, hogy kedveljen?


Ezekre magadban válaszolj


Nem kell olyannak lenni mint más. Ha van valami amit szeretnél kimondani, azt mondd ki, ha vállalod a következményét. Fejleszd önmagad. Néha hülyén fogod magad érezni, de senki sem született illemtan tanárnak vagy komédiásnak. Csak az nem ég le életében soha, mond rossz viccet rosszkor, viselkedik illetlenül rosszkor, aki nem csinál semmit.

2018. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezelőtt azt tudtam mi az a "extrovertált", de hála a legeslegjobb barátomnak a " keresőnek" már tudom : [link] Te problémáról csak annyit, hogy görcsösen akarsz másoknak megfelelni. Túlságosan ráfeszülsz, csak enged el magad. Valamilyen identitás problémád van, amiért mások szemén át akarod látni magad. 🤔
2018. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire meg akarsz felelni mindeniknek,akkor azt veszed észre,hogy semmid nem marad. Mert az emberek kihasználják,azokat akik meg akarnak nekik felelni. Én is azt teszem,ha valaki olyan pipogya.
2018. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!