Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek igénytelen,...

Mit tennétek igénytelen, büdös szobatárs ellen?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk a szobában és nagyon érzékeny lelkű csaj. Nem akarom megbántani, mert régóta ismerem.

Amíg nem éltünk együtt, addig én nem hittem volna hogy ennyire nem ad magára egy lány.

Hetente egyszer fürdik, nagyon kellemetlen szagot áraszt magából már a második nap. Főleg a lába büdös de az kibírhatatlan. Ócska pár száz forintos kínai műanyag cipőket hord zokni nélkül + a testszag.


Fogat sem sűrűn most,csodálkozik hogy több foga fertelmes állapotban (nem lehet hozzá közel hajolni ha beszél mert konkrétan puki szagú a lehelete), és hajat mosni is 1.5-2 hetente szokott. Az arca csak ragyákból áll ki.


Van barátja, az is büdös mint a vadkan. Amikor felhozza ide, inkább menekülök.


2018. ápr. 13. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem lattad az arcat,a fogait ,a muanyag cipoit es a baratjat mielott osszekoltoztetek volna?

Egyebkent arra a par szaz forintos kinai (egyebkent a nagyobb markak joresze kinai) muanyag cipore kivancsi lennek. Enis sokszor vasarlok kinaiban cipot,de altalaban vaszon/gumi ,muanyaggal meg nem talalkoztam es 3-4.000Ft-os arak vannak nem par szaz forintosok. A vicces az ,hogy van cipom ,amit a NewYorkerbe vettem 3500ert ,az olcsobb mint a legtobb kinaim...

Lehet,hogy az a budos vadkan baratja belelepne abba a bunko pofadba ha meglatna a kerdest

2018. ápr. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket nem értem, miért nem lehet megbeszélni vele.

Én megkérdezném, esetleg vennék neki fogkrémet, zoknit és kb kijönne 2.000 ft-ből. Ha nagyon érzékeny lelkű, akk is megmondanám neki, de normálisan.

2018. ápr. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Megmondanám neki, hogy vagy megfürdik, vagy megy a csipába. Régóta ismered? Na és? Orbán Viktort is régóta ismerjük, attól még nem szeretjük.
2018. ápr. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem kellene megbántani.

Valószínűleg csak a barátja és te nem szóltál még be neki. Egy kicsit kedveled a lányt azért? Szoktatok beszélgetni?

Ha szólsz is neki csak rendesen. Ha nem szólsz neki akkor vegyél Airwick illatosítot a szobátokba. Nem olyan drága és azért tud segíteni a szagok ellen.

Amúgy eddig hogy bírtad ki? Mindjárt vége az évnek,addig bírd már ki valahogy. Most már jön a jó idő is, többször kinyithatod az ablakot vagy később egész éjjelre úgy hagyhatod.


Én azt mondom most már hagyd, jövőre pedig próbáld magad másik szobába kérni, másik lánnyal.

2018. ápr. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért akik olyan nagyon empatikusak a szobatárssal, kíváncsi lenék, közvetlen közelben, órákon át, ilyen jó gyomorral bírják a büdöset? Nekem a gyomrom felfordulna. Ha önhibáján kívül lenne büdös, még akkor sem tudnám tolerálni, öklendeznék a közelében egész nap, de hogy azért, mert hetente egyszer fürdik?!

Nekünk is volt anno a kollégiumban ilyen csaj, olyan büdös volt a lába, hogy a virág lekonyult a közelében, mi meg empátiából, meg saját hülyeségünk okán nem mertünk szólni neki, ő meg évekig büdösítette nekünk a levegőt. Ezért tudom, miről beszél a kérdező. Ráadásul még szobatársam sem volt, a közös helyiséget, tanulószobát, könyvtárat így ott tudtam hagyni, ha már nem bírtam. Elmondom, hogy a büdös alapján tudtuk, hogy a csaj ott volt adott szobában, mert amikor kiment, még akkor is éreztük.

Kérdezőnek ajánlom, hogy beszéljen vele, normálisan, de nevén nevezve a dolgot, ha pedig csak vállvonogatást kap, próbáljon elköltözni, vagy másik szobába kérni magát.

2018. ápr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy zavar és legyen igényesebb. Ezt ha kiakadva teszed és bunkón akkor támadásnak fogja venni de ha kedvesen beszélsz vele és szépen kéred akkor hatni fog rá.
2018. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En azt nem ertem, hogyha egyszer regota ismered mar, akkor hogyhogy nem erezted rajta a budosseget mar regebben is? Ezt nem tudom elhinni, tehat magadra vess, ha egyszer megis osszekoltoztel vele.

Amugy mondd meg neki, hogy az emberek naponta szoktak furdeni, o is tegyen igy, mert ez az egeszseges, es igy nem lesz szaga. A labara meg hasznaljon dezodort.

2018. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!