Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem fürdik a kolis szobatársam...

Nem fürdik a kolis szobatársam, nem bírom már?

Figyelt kérdés

Na szóval, egyetemi koli, 2 személyes szoba, lány szobatársak. A szobatársam 3 hónap alatt 4szer fürdött, abból 2szer én kérdeztem meg tőle, hogy hahó te nem mész fürdeni, és még megsértődött jól bebaszta a fürdőajtót. Volt már olyan hogy a 4. napos már amúgyis agyonizzadt cuccait még felvette 5. nap is. Most már néha fürdik, de ugyanugy visszaveszi a büdös ruháit, hozzátenném, hogy nem is szőrtelenít illetve nem is használ dezodort, valamint akkor sem fürdik ha éppe női hete van. Ezen felül dugdossa a szemetet mindenhova a szobába, már többször találtam több hetes penészes kajákat itt-ott, a 2 hetes tamponos szemetét nekem kellett kivinni mert már nem bírtam a szagot.

Ha ez nem lenne elég, egész éjjel járkák ki-be a szobából, egyszer kiviszi a laptopját, aztán behozza, aztán kiviszi, aztán visszajön a telefonjáért stb... Ezen felül még nappal sem lehet kibírni, mert folyamatosan eszik, de úgy, hogy folyik a nyála..tudom ez most így fura, de így van, fröcsög a kaja a szájából, nyáladzik, ha be dugva a fülesem és szól rajt a zene még úgy is durván hallom.

Év elején megbeszéltük, hogy zavar ahogy eszik mert alapból ő kérdezte meg h zavar-e én meg mondatm h eléggé, mert mindenki tud normálisan enni. Azóta ha látja, hogy idegesít, akkor mégjobban rákezd... Nem tudok áthívni senkit magunkhoz, mert folyamatosan büdös van. Akárhányszor le akarok oltani mindig lebeszélem róla magam, pedig tudom, hogy direkt csinál már mindent mert tudom mert látszik rajta (arról nem beszélve hogy folyamatosan les a szeme sarkából, lesi mit csinálok, mit beszélek ha véletlenül telefonálok, akkor bedugja a fülest de nem hallgat semmit, tehát hallgatózik)... Pedig csak magammal baszok ki, hogy nem szólok neki erélyesebben vagy ordítom le a fenébe



2018. febr. 19. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Erre csak annyit tudok mondani, hogy fúj XD
2018. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
A kollégiumban mikor van lehetőség szobacserére? Amúgy nincs valamilyen ellene felhasználható házirend?
2018. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát az, fúj. Én sem gondoltam volna, hogy létezik ilyen, ráadásul lány.


Nem tudok cserélni, mivel ahhoz kellene valaki, akivel cserélek, de mindenkinek normális szobatársa van. Harmadéves vagyok, idén végzek, már csak 4 hónapom van hátra, de az tuti, hogy nem fogom kibírni ezt tovább, szakdolgozat, államvizsga stb... :/

2018. febr. 19. 18:29
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz mert mindjart jön az a gnóm, aki heti 1x, 2x fürdik aztan jól megmondja a magáét, hogy hogy lehetsz ennyire egészségtelen...😂
2018. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hálát adnék ha heti 2szer fürdene az a helyzet
2018. febr. 19. 19:07
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú vazz... nem értem hogy lehet valaki ilyen, meg hogy ezt hogy a fenébe bírjátok
2018. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én sem értem, mert ez nem egyszerű igénytelenség
2018. febr. 19. 20:05
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka vágk hozzá egy vödör vizet.... csapasd le sterimóval... stb stb...
2018. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumi bizottság vagy valami szervezet csak van nálatok is. Ott tegyél panaszt a szemét miatt. Lehet, hogy nem lesz csere, de csak kap valami szankciót.
2018. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy szódásszifont és az éjszaka közepén mikor alszik akkor lecsapatod vele.
2018. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!