Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igénytelen, büdös, szétszórt...

Igénytelen, büdös, szétszórt szobatárs, segítség!?

Figyelt kérdés

Szeptember óta lakunk együtt Pesten, egy kollégiumban.

A 3. lánnyal jól kijövünk, de ő alig van bent, szerencsére a tanulmányaimból kifolyólag én is csak este esem be, de a szobatársam sokszor kis idő alatt kikészít.

Egyrészt heti 3szor kell bemennie a suliba, így állandóan ott van.

Mindent széthagy maga után, zabálja a chipseket, minden tiszta olaj meg morzsa és egyszerűen nem takarít maga után. Ezt még úgy ahogy elnézem, mert 10 perc azt a kis szobát rendbe rakni, de sajnos magát is eléggé elhanyagolja.

Fürdeni még úgy ahogy megfürdik, bár sokszor tusfürdő nélkül megy, fogat szerintem csak reggelente (ha) mos, és nagyon ritkán mossa ki a ruháit.

Múltkor már eljutottam oda, hogy megkérdeztem,hogy kimossam-e a felsőit, vagy alsóneműit?

Nem is érdekli, ő így érzi jól magát.

Én meg hiába beszélek vele, nem használ.

Mi az istent csináljak, hát így nem lehet együtt élni...


2015. ápr. 4. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen igénytelen szobatársam. Ha büdös volt már, mondtuk neki hogy büdös, menjen fürödni. És ment.
2015. ápr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti beszélnék vele,hogy ne haragudjon meg,de ez egy közösség.Ugyan úgy neki is össze kell pakolnia maga után. Illetve mond azt,hogy kezd már kellemetlen szagod lenni,jó lenne lefürödnél,ha nincs tusfürdőd adunk.Csak adj légyszives magadra,lány létedre ennyire trehány és igénytelen legyél,eléggé gáz.
2015. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!