Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól döntöttem vagy ti mit...

Jól döntöttem vagy ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit neten megismertem.

Sokat beszélgettünk és nekem be is jön, meg találkoztunk is volna csak az végül nem jött össze. Meg tervezzük is, hogy találkozgatni kezdünk.

Szóval (lehet túl gondolom), de ebből akár bármi lehetne.


De olyan a csaj, hogy egyszer csak gondol egyet és eltűnik.

Letilt a chatről, hogy ne tudjak írni, nem ír vissza sehol, se Faceen, se Viberen, se Instagrammon.

Aztán egy idő után újra felbukkan.


Nem tudom ezt miért csinálja.

Mármint, hogy néha eltűnik bizonyos időre és nem is reagál semmire.


Ma, pont egy ilyen "eltűnése" óta hívott telefonon, de inkább nem vettem fel.

Nem akarom beleélni magam, hogy ahogy már említettem bármi lehetne, még ha csak sima baráti kapcsolat, akkor se.


Szerintem jobban járnék ha hagynám az egészet.

Ha néha-néha eltűnik, inkább tűnjön is el, nem?


Ezt miért csinálhatja?


2018. ápr. 13. 13:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, egy kicsit hülyén fogalmaztam meg
2018. ápr. 13. 13:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad a fenébe és mostantól az internetet annyira használd, hogy összeakadjatok az adott lánnyal, de utána maximum 1 hét után legyen meg a személyes találkozó (ha meg nem akarja, akkor azonnal le kell építeni, mert egy nagy kamuhuszár).
2018. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes ilyenekre vesztegetni az időt. Nem tudom, hogy miért csinálhatja, talán van valakije vagy csak kamuzik.
2018. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kósza ötlet: kérdezd meg!
2018. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak tartaléknak vagy félretéve, és ha éppen szüksége van rád, felkeres, én a helyedben megkérdezném tőle, hogy miért csinálja ezt, és ha nincs hihető indoka, akkor megszakítanám vele a kapcsolatot.
2018. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg fogom kérdezni.

Köszönöm a válaszokat. Dobtam a zöld kezeket.

2018. ápr. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!