Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem kedvel a párom bátyja....

Nem kedvel a párom bátyja. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 3 éve vagyunk együtt, és 1 éve költöztünk össze. A bátyja azt mondta, hogy korainak tartja, hogy 20 évesen együtt lakunk, szerinte ez nem normális. A párom szülei és én úgy véljük, hogy féltékeny arra, hogy én többet vagyok az öccsével, mint ő, és úgy fogja fel, mintha elvennem tőle a testvérét , emiatt nagyon bunkó velem. Beszéltem vele, de nem sokat ért. A párom kb minden hétvégén haza megy, én meg 2-3 hetente meglátogatom a szüleit, mert nagyon jó kapcsolatba vagyok velük. Ráadásul a szüleivel is előfordul, hogy nem tiszteli őket, és bunkón beszél velük teljesen jogtalanul. Én mindent megadnék, hogy olyan szüleim legyenek, mint nekik, és azt kell látnom, hogy akinek megadatott, az nem tudja megbecsülni és értékelni. Ez mondhatni jobban zavar, mint amikor velem bunkó. Nagyon szeretem a párom szüleit, de már ott tartok, hogy nem szívesen mennék hozzájuk a bátyja miatt, nem akarom azt látni, hogy hogyan viselkedik a szüleivel, mert borzasztóan zavar. Nem tudom, mit tehetnék, hogy jobb legyen a helyzet, és ne legyek ezen ennyire fennakadva.
2018. ápr. 14. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kell rakni otthonról ha meg a szüleit sem tiszteli, undorító kis fireg.
2018. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nos, egy ember tuti örülne annak, ha nem járnál a párod szüleihez..
2018. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!