Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az a probléma ami...

Mi volt az a probléma ami legutóbb a padlóra küldött, s hogy bírtál felállni belőle?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat, jó lenne egy kis pozitív dolgot is olvasni, eléggé tropa vagyok lelkileg.
2018. ápr. 14. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem volt free wifi az utcán, ezért hazamentem és ott volt.
2018. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Sorozatos problémáim voltak kapcsolati,pénzügyi,egészségi MINDEN egyszerre.


Sehogy nem birtam volna magamtól talpra állni, normális ember belehalt volna ezekbe isten segitett egyedül :) nem voltam hivő igazán sohasem amig meg nem mutatta az arcát.


PERSZE ehhez én is kellettem, de minimális szinten, azóta is úgy vagyok ha valamit nagyon nem tudok már megoldani akkor rábizom. Nyilván ez nem azt jelenti, hogy csak várom a "kekszet" szarból nehéz várat épiteni.

2018. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
62%
Hallottam az utcán egy szar nyálas zenét és hónapokig az járt a fejemben. Nem megyek többet utcára.
2018. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Elestem a lépcsőn és padlóra kerültem.
2018. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felmondtam a munkahelyemen. De még mindig padlón vagyok miatta.
2018. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt olyan, mint a 2-esnek, minden egyszerre, és egyedül is voltam. pár éve volt ez, nagyon borzasztó volt. Pszichológushoz kezdtem járni, de ugye mivel anyagilag nem voltam eleresztve, ezt emiatt is abbahagytam.

nagyon akartam rendbejönni, és mindenhogyan próbálkoztam (relaxálás, stb) aztán valahogy kimásztam, de nagyon-nagyon lassan és sok erőfeszítéssel.

2018. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!