Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nagy próbléma, hogy 8...

Az nagy próbléma, hogy 8 hónaposan nem fordul át? Mindig felállni, mászni próbál ülésből. Ha fekszik akkor meg felülni.5 hónapos volt amikor kétszer átfordult, de azóta sem.

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nagy baj. Vidd el, nézesd meg. A fiam 8 hós, már rég óta mászik, feláll, forgolódik. miért csak most, 8 hósan merült fel benned ez a kérdés?
2012. jan. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szio szerintem gon, de fél éves elleneörzésen meg se nézték vagy kérdezte meg a kedves védönö kötelezö???

Vidd be dokihoz lehet elküldnek másik orvoshoz és megnézik mi a gond, de ne egy hónap mulva

2012. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De kérdezte, mondtam, hogy nem csinálja. Nem mondott semmit erre. Mászni próbál ő is, meg felállt, de ülésből mindezt.
2012. jan. 23. 08:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is baj,az én fiam is régóta mászik,kúszik,áll,ül,forgolódik,lépeget,most 9 hónapos,szerintem nézesd meg átfordulni már rég kellett volna, ha többit csak most kezdené nem lenne baj.
2012. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd fejlődésneurológiai rendelésre, ortopédiára, mutasd meg gyógytornásznak. Biztosan fognak tudni mondani valamit, hogy mit csináljatok, és miért lehet ez.
2012. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 porcukormókus ***** válasza:

Az én 7,5hónapos lányom se szokott forgolódni, egészen egyszerűen azért, mert utál a hátán feküdni. Ha a hátára teszem le, gyorsan hasra fordul és az egész napját képes hason tölteni. Próbál mászni, felállni stb.

Szerintem nálatok sem az az oka, hogy nem tud, hanem hogy nem akar átfordulni, hiszen egyszer-kétszer azért megcsinálta.

2012. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha a hátára rakom ordít. De ülve meg azt unom, hogy elindul, de hasra esik és elkezd sírni. És akkor nem bírom 5 percnél tovább kinlódni hagyni. Vagy hagyjam?
2012. jan. 23. 19:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja ez az elindulás a másszásra értem.
2012. jan. 23. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!