Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is hívogatnak (tak)...

Titeket is hívogatnak (tak) tunéziai vagy burundi számról?

Figyelt kérdés
Testvérem és apukámat hívták párszor, véletlenül egyszer fel is vették. Ezt kik csinálhatják és miért?
2018. ápr. 15. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és fel se venném. Érdekes, hogy egy csaéádból két személyt is hívnak ilyen számról.
2018. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Véletlenül vette fel tesóm, mef szerintem apum is reflexből. Nem szóltak bele. Az ilyenek csak a pénzt szedik le, ugye? És mégis ezzel mi céluk? Tesóm hivatalosan nem nálunk lakik (csak a lakcíme más).
2018. ápr. 15. 09:42
 3/4 bence150 válasza:
Mindenkit hívogatnak ezek a dögök... Ha fölveszed akkor nincs baj, csak ha visszahívod akkor sok pénzt leszed a kártyáról, mert emelt díjas hívást indít az ember. Rakd tiltólistára. A szolgáltatók folyamatosan próbálják szűrni ezeket, csak mindig más, és más telefonszámról hívogatnak. További szép napot!
2018. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem is regebben mindenfele kulfoldi szam hivogatott...utana neztem neten, es osszeset tiltolistara tettem..azota nem hivogatnak...ezek valami csalok lehetnek
2018. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!