Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sosincs kedvem emberek közé...

Sosincs kedvem emberek közé menni és nincs kedvem sehova sem menni legszivesebben csak itthon a házba lennék ez baj? 18/L

Figyelt kérdés

Nagyon ritka ha én úgy igazan bírok valakit 1-2 ilyen ember van velük szivesen vagyok. De egyébként nem szeretem az emberi társaságot és nem is igénylem. Nem szeretek sehova sem menni, de tényleg egyáltalán nem.

Szerintetek ez baj?

Illetve még az lenne a kérdésem hogy ha lesz párom neki rossz lesz az ha nem megyek vele sehová?


2018. ápr. 15. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Mit meg nem adnék egy ilyen barátnőért...
2018. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hmm, van egy lány barátom, ő is ilyen. Nincs ezzel semmi baj. Ő is 18 éves. Lehet te vagy az?! 😁

Ha lesz párod akkor ő nyilván elfogadja ezt. Ha már úgy dönt hogy szeretne veled lenni.

2018. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mások elítélnek ezért (is). Szerintem nem baj, én is pontosan így érzek. Csak a számomra fontos személyek azok, akikkel minden időmet tölteném.
2018. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Engem bolondnak néznek szó szerint de nem érdekel mások véleménye foglalkozzanak magukkal én nem foglalkozok velük.

: - )

2018. ápr. 15. 19:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit megnyugodtam.
2018. ápr. 15. 19:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Szintén csatlakozom az otthonülő, társaságkerülő emberek táborához. Sajnálatos módon amióta az eszemet tudom, mindig is félénk és gátlásos voltam. Ha tehettem, inkább elkerültem az embereket, mert a közelükben feszélyezve éreztem magam és szorongtam. Ez a mai napig nem változott. Nekem mondhatni még soha nem lépett be az életembe olyan személy, aki mellett önmagam mertem volna lenni és le tudtam volna vetkőzni a gátlásaimat. Természetesen ez alól a családtagjaim kivételek. Én úgy gondolom, hogy semmi gond nincs ezzel, ha szereted ezt az életvitelt és elégedett vagy a mindennapjaiddal, akkor mások kedvéért ne változtass, nem számít, hogy mit mondanak. Csinálj mindent úgy, ahogy neked jól esik. Ami pedig a párkapcsolatot illeti, szerintem rengeteg hozzád hasonló fiú létezik, aki a szobájában, a 4 fal között érzi a legjobban magát és csak ott tud teljesen felszabadult lenni. Nem muszáj ahhoz kimozdulnotok, hogy tartalmasan eltöltsétek az időt. A megfelelő partner úgyis megértő lesz és tudtok majd kompromisszumokat kötni, ha ő esetleg néha kimenne egy kicsit a friss levegőre, szóval ne aggódj előre semmi miatt! :) 17/L
2018. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz, köszöntem !!!! : - )
2018. ápr. 15. 20:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is borzasztóan introvertált voltam ennyi idősen. Gátlásos és roppant önbizalomhiányos. Úristen a hülye szemüveg miatt mennyit stresszeltem, visszanézve tök hülyeség! :)


Nálam minden későn jött, csajozás, "bulizás" stb.

~~20 év után annyi változott, hogy inkább ambivertált vagyok intro prioritással és kevés, de minőségi mélyebb baráti társaságom van. DE IMÁDOK velük lenni, én sokkal jobban tudom érezni magamat ha összeülünk dumálni (sokszor hangadó vagyok), iszogatni, társasozni szűk körben, mint egy szórakozóhelyen tombolni. :) Mozit/színházat is nagyon szeretem, de azt is csak barátokkal, egyedül nyet. :)


Szerintem neked is meg kell találnod azt a szűk kört akikkel jól érzed magadat, kicsit szélesedni fog a látóköröd és majd idővel te is ki fogsz kukucskálni a komfortzónádból (én sem gondoltam ennyi idősen, nyugi!)! AZ ember folyamatosan változik, hidd el. :)

Én már élvezem az utazásokat (roadtrip féle, barátokkal ofkorsz) is, persze ha én vezethetek :P 20 éve hányhatnékom volt ezektől is. :D


39F

2018. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szeretek társaságba járni, meg igénylem is, de szerintem semmi baj azzal ha valaki nem. :D van két ilyen barátnőm is, de őket eddig még senki sem bántotta emiatt, hálistennek.

Azokkal akiknek meg ez nem tetszik nem kell foglalkozni.

2018. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első kommentelővel.

És szerintem nincs ezzel probléma, sokkal jobb, mintha bulikban leinnád magad és ott fecsérelnéd az időd.

2018. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!