Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma takaritanom kell. Hogy...

Ma takaritanom kell. Hogy vegyem ra magam?

Figyelt kérdés

Baratom ma dolgozik en viszont nem es csutortokon repulunk Angliaba. Kikene takaritani a lakast hogy tisztasagba jojjunk haza. De nagy melo lenne. 8kor elkell kezdenem de erzem hogy nem vagyok rahangolva :D

Ti hogy szoktatok?

21/L


2018. ápr. 16. 06:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem is ma kell csak kellene egy kis motiváció :D nálam annyival rosszabb a helyzet hogy most értem haza mert éjszaka dolgozni voltam :/
2018. ápr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Uhh basszus akkor neked rosszabb a helyzeted :/

De valahogy csak muszaj lenne elkezdenunk :( :D

2018. ápr. 16. 06:53
 3/9 anonim ***** válasza:

#1es vagyok.

Én most állok neki, remélem hamar végzek és aludhatok :)

Neked is jó takarítást:)

2018. ápr. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Neked is!! :))
2018. ápr. 16. 07:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Előre tételesen megtervezem, hogy mit kell csinálni, arra mennyi időt szánok. Figyelembe veszem, hogy ha halogatom, akkor később mégkoszosabb, mégnehezebb lesz megcsinálni, úgyhogy neked is sikerülni fog:). Nézd az eredményt: utána rend lesz és egy ideig nem kell ezzel nagyon foglalkozni.
2018. ápr. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kezdj a felmosandó részekkel, elrakod a felesleges dolgokat, nem tudom nálatok mennyire van szétpakolva, de pl fogkrém, alapozó, hogy kevesebbet porosodjanak, stb, aztán először felsöprés, aztán felmosás, konyhában, étkezőben ugyanez. Fürdőben nyílván mosdókagyló, kád, wc....

Amíg az szárad, addig a szobák, rendrakás, portörlés, porszívózás. Szellőztethetsz is, a friss levegő is sokat segít, hogy jó hangulat legyen+gyorsabban felszárad a kövezet.

Ha van mosogatnivaló, mosandó ruha, azt is intézd el minnél hamarabb.

Ennél konkrétabbakat nem tudok írni, mert nem tudom, hogy nálatok hogy vannak a helyiségek, de az a lényeg, hogy minnél kevesebb dolog tudjon porosodni. Éjjeli szekrényen könyvek, elektromos cuccok, stb.

Én most kedvet is kaptam hozzá, ahogy ezt leírtam, kár hogy porallergiás vagyok. :D

2018. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor beteszek valami jó kis zenét, rádiót úgy jobb hangulatba telik a takarítás. Csak elkezdeni nehéz szerintem, ahogy látja az ember, hogy szépen tisztulnak a dolgok úgy jön a motiváció is, hogy csak megéri :)

Mondjuk én alapvetően szeretek takarítani, nálam ebből nem szokott gond lenni. :D

2018. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, szard le, mit számít?? Max kiporszivozol oszt jo idő.
2018. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a zene hatalmas motivacio.Amiota van egy bluetoothos fejhallgatom, azota orom meg porszivozni is mert akkor meg enekelni is lehet!:D

Tenyleg tok jo mert nem kell a zsinorral szorakozni, meg szerintem fejhallgatoval brutal elvezetes zenet hallgatni.

2018. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!