Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szeretitek az esőt, vihart,...

Ti szeretitek az esőt, vihart, zivatarokat?

Figyelt kérdés
Pl.Szeretek eső kopogására elaludni,vagy ha kint zivatar van egy jó meleg tea mellett tévét nézni.Szerintem ezeknek így nagyon jó hangulata van.Nem vagyok kifejezetten oda a "szép tavaszi délutánokért".Persze néha az is jólesik,de sokkal jobban szeretem,ha esik az eső.Van még valaki így itt?

2018. ápr. 17. 20:28
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. :D
2018. máj. 17. 20:44
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Számomra kellemetlen, szenvedtető ha ronda idő van.

De mielőtt lepontoztok:

Az eszemmel elfogadom, hogy része az időjárásnak.

Elfogadom, hogy vannak, akiknek tetszik.

Nekem nem, de ez az én szubjektív véleményem.

2018. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
46%
Nyári zivatart szerintem mindenki szereti. Olyan relaxáló, szinte kitisztítja az ember fejét. Éjjel is szeretem hallgatni az eső kopogását. Esős szeles őszi napokat viszontki nem állhatom
2018. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
63%
A nyári záporokat, zivatarokat, illetve az az előtti besötétült, baljós hangulatot imádom. Viszont az őszi esőzések már inkább elrontják az ember kedvét.
2018. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
46%

amíg bent vagyok addig jó, de nyomasztó hatása is van számomra, pl kidobott állatokra gondolok ilyenkor, de nagyon hidegben vagy kánikulában is

nem tudom megállni, mindég eszembe jutnak sajnos :/

2018. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

A fenyegető hangját nem annyira - inkább a látványt!


Nagyon érdekes, izgalmas jelenség tud lenni...


Ui: megfesteni lenne szép egy ilyen elektromos természeti "képződményt". (Villámlásra gondolok.)

2018. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
46%
Én is szeretem, de nálam azért van így, mert gyermekkoromban, ha jó idő volt, mindig menni kellett ki, tehát ha nem volt kedvünk, mert túl meleg volt, akkor is ki kellett menni, mert jó idő van. A rossz idő még egyenlő volt azzal, hogy egy kicsit lehet lustizni, tévézni.
2018. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
46%

Én szeretem,meghitt hangulatot teremt ha kint esik és fúj én meg bent tévézek, ebédelek,alszom stb.



Viszont ha épp akkor fújja az esőt az arcomba mikor pl.dolgozni megyek vagy a buszt várom akkor nem igazán szeretem:D

2018. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
46%

Én is imádom a szelet, az esőt, a vihart, zivatart,és eső utáni friss levegőt..

Leírhatatlan érzés... Ha nincs nálam épp esernyő, nem pánikolok ha megázok, mert szeretem az esőt. Én bele pusztulnék,ha folyamatosan kánikula lenne.


Idáig azt hittem, egyedül vagyok ezzel az érzéssel, de megnyugtató a tudat, hogy mások is szeretik az esőt, zivatarokat. 😊

2018. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem az esőt, meg a zivatart, dörgést, villámlást. Ez a legjobb a nyárban, a meleget nagyon utálom. Teljesen ledöbbenek, mikor felnőtt emberektől azt hallom, hogy félnek a vihartól...
2018. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!