Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szeretitek az esőt, vihart,...

Ti szeretitek az esőt, vihart, zivatarokat?

Figyelt kérdés
Pl.Szeretek eső kopogására elaludni,vagy ha kint zivatar van egy jó meleg tea mellett tévét nézni.Szerintem ezeknek így nagyon jó hangulata van.Nem vagyok kifejezetten oda a "szép tavaszi délutánokért".Persze néha az is jólesik,de sokkal jobban szeretem,ha esik az eső.Van még valaki így itt?

2018. ápr. 17. 20:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
13.valaszoló vagyok, Na igen amikor fúj a szél és esik az eső folyamatosan azt én is útálom. De ezek nem a zivatarok, ilyenkor nem is villámlik. Ezek az őszi esős napok, amikor egész nap vagy napokig esik. Szerintem azt senki sem szereti. De amikor nyáron jön egy nagy zuhogó eső, mennydörgéssel... Na azt nagyon élvezem. Angliában élek itt sajnos pont az a szemetelős széles eső van csak. És zivatar szinte soha 1kezemen meg tudnám számolni hogy a 10év alatt hányszór volt. A kisállatok, madárkák nekem is mindíg eszembe jutnak, de megnyugtatom azzal magam hogy ők jobban simulnak a természethez és el bújnak olyankor. Tudják mit kell tenniük. Kidobott házikedvencek itt nincsenek szerencsére.
2018. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Az őszi, októbertől decemberig tartó eső is eső.

Aki szereti az esőt ezt is szereti.


Én valahogy ezt rosszul kezelem.

Utálom, mikor negyed évig nem látom a napot, csak hideg szemetelős eső van.

És még csak nem is hó, hanem 0-10 fok közötti hideg...


Hát hamarosan megkapjátok az áhított "esős évszakot".

2018. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Én szeretem az esőt, és a vihart. Bár ha nagyon csattog, akkor nem szeretek kint lenni a szabadban, inkább bentről jó. Amikor kicsi voltam, anyukám ilyenkor magához húzott, az megnyugtatott engem ( és őt is mert ő is félt) ilyenkor énekeltünk, verseket szavaltunk, vagy mesét mesélt nekem, vagy a fiatalkori éveit mondta el. Jóleső emlékek kötnek a viharokhoz.
2018. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Éppen egy jó kis hidegfront érkezik! (Az ízületeim nem igazán szeretik ezeket a változásokat - de azért még kibírhatóak ezek a fájdalmak!)


Ui: majd valamikor eljutok vízgyógyászattal összefüggő kezelésekre... (addig is tanulmányozok olcsón kapható könyveket ezekről a terápiákról!)

2018. okt. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

De jó megjött a tavaszig tartó esőzés időszaka.


Imádom, hogy mostantól csak bentre lehet ruhát teregetni és kezdődik az influenzaszezon.

2018. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ma hűvös, napos - kellemesnek mondható - idő van.


Nyomát sem érzem az influenza szezonnak... :)


Ui: védekezni lehet a cseppfertőzés útján terjedő kórokozókkal szemben számtalan módon.

2018. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Eddig szar napos idő volt, de remélem most már áprilisig el se áll az eső.
2018. nov. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
imádom, ha éppen nem kell sehova menni, és bentről lehet nézni és hallgatni az esőt. Azt viszont utálom, ha éppen akkor szakad azeső, amikor el kell indulni munkába.
2019. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a téli hónapok szoktak inkább csapadékosabbak lenni mostanában.


Nemsokára "rákészülhetünk" az Égi Áldás Fogadására! :)


Ui: időjárás előrejelzést még nem tanulmányoztam mostanában - az is igaz...

2019. nov. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Hurrá, már 2 napja esik.

A napos se látni.


Remélem ti is örültök az esőnek!

2020. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!