Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs benne semmi rossz ha...

Nincs benne semmi rossz ha megkérek egy ismerőst, hogy nyomtasson nekem ki néhány oldalt? 20 db-ot

Figyelt kérdés
Vagy ilyent nem illik?
2018. ápr. 21. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nincs benne semmi, de én azért cserébe felszoktam ajánlani 1 tábla Milka csokit, esetleg pizzát.
2018. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Méregdrága a festékpatron, 20 oldal már sok. Azért minimum illik cserébe felajánlani valamit, pláne ha csak ismerős és nem jóbarát.
2018. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
fekete 20ft oldal színes 50ft oldal kábé. Én nem fogadnék el egy baráttól ezért pénzt de ha viszel egy doboz pilsnert azzal biztosan nem dobnak ki.
2018. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Én simán szoktam nyomtatni másoknak, ha megkérnek rá és fordított esetben is volt már rá példa. Például 20 oldalba nem fogok belehalni, mikor magamnak ennek a sokszorosát is kinyomtatom, mert muszáj, szerintem ez nem sok. Persze inkább olyat kérj meg, akivel azért ismeritek egymást és illik adni egy csokit vagy valamit.
2018. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

"fekete 20ft oldal színes 50ft oldal kábé"

Wtf?

10ft/oldal áron nyomtatok suliban, itthon meg kb 2ft/lap, pedig valami 10 éves tintasugaras szarom van.

Nem értem hogy jön ki neked 20ft egy oldalra

2018. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Nyomtatóknál 10 forint/lap. Tábla csoki vagy egy sör kategória. Persze rendszert nem illik csinálni belőle.
2018. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!