Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyen valaki illemtudó,...

Hogy legyen valaki illemtudó, ha más egy olyan házban cigizik, ahol a családtagok nem?

Figyelt kérdés
Nagymamámnak van egy ismerőse. Az még semmi, hogy több, mint egy hete ugyanaz a ruha van rajta, de ma kiakasztott. Kitettem a blézeremet száradni, mellette persze voltak már ruhák a szárítón, ez az asszony meg ott bagózik fél méterre a ruháktól. Persze kiakadtam és mondtam is neki, hogy itt ne cigizzen, mert büdös cigi szaguak lesznek a ruhák és legyen kedves, ha ide jön ne mind itt gyújtson rá, mert én nem akarom más cigifüstjét szagolni. Erre le lettem torkolva, hogy hogy beszélek én egy idősebb illetővel, az illető asszony meg okoskodik, hogy jaj mit kényeskedsz, még lesz valami bajod.
2018. ápr. 21. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van ebben, de ha most szóltál először akkor lehet kicsit nyugodtabban kellett volna beszélni vele. Nem hiszem hogyha normálisan megkéred akkor nagy baj lenne neki arrébbmenni kicsit a cigivel.
2018. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet. Először szépen megkéred, hogy ne cigizzen a ruhák/többi családtag közelében, mert senki sem szereti a cigifüstöt. Második alkalommal már nyomatékosan megmondod neki, hogy fejezze be. Ha ez sem megy, elzavarod a házból, és nem engeded be legközelebb. Mindig azzal jönnek, hogy tiszteld az időseket, de az idősek sokszor telibe sz.rják, hogy másoknak esetleg zavaró amit tesznek, mert ők már öregek, bármit megtehetnek.
2018. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell oda hívni, le kell koptatni ennyi.
2018. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!