Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet hogy mások jobban...

Hogy lehet hogy mások jobban megértenek mint a saját szüleim, családtagok?

Figyelt kérdés
Bármi bajom meg problémám van mások legalább meghallgatnak megpróbálnak tanácsot adni de ha hozzájuk fordulok kivagyok fizetve azzal amit mondanak a szokásos szövegük közbe meg semmi segítség.

#Miskolc #megértés #meghallgatnak
2017. dec. 13. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Mert a szüleid leszarnak téged.
2017. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert más benne lenni egy helyzetben, és más kívülről látni. Tudod, egy kívülálló sokszor meglát olyan dolgokat is, amit az, aki benne van a helyzetben, nem. Nekem is volt problémás időszakom a szüleimmel, idővel javult a kapcsolatom velük, de ez évekbe telt.
2017. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Feltételezem kamasz, vagy fiatal felnőtt vagy... ez a korod sajátossága.
2017. dec. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha egy szulo foglalkozik a gyerekevel es tud egy picit gondolkodni, akkor megtudja erteni. A kerdezo le is irta hogy a szokasos sablon dumat kapja, tehat fullosan leszarjak.

A fogyatekosoknak irtam ezt akik lepontoztak, bar nem mintha esszerusegbol pontoznanak.

2017. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kívül állok sokszor jobban látják a helyzetet mint azok akik esetleg valamilyen formában érintettek.(a szülőkre is gondolok).
2017. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így érzek, az én szüleim konkrétan lexarnak, jó alaposan végiggondoltam az egészet, és arra jutottam hogy kb. nem is érdekli őket hogy létezek, nem segítenek, nem nevelnek, szülinapomat is elfelejtik. Persze ez már extrémebb helyzet mint a tiéd.


Ilyen az élet, nem mindenki foghat ki jó szülőket, más azért sír, mert nem vesznek a szülei 500.000 forintos gépet, én meg egy 50.000 forintos telefonról sem álmodhatnék 'ajándékként', azt is zsebből saját munkával kell megvegyem, már rég elhúztam volna innen, de rájuk vagyok utalva. Ha nem megyek egyetemre (amit mellesleg kifizetnek, mert rokonok előtt szégyelnék hogy a gyereküket nem egyetemeztetik, szóval ez kötelező, még azt is ők szabják meg hogy mire menjek), akkor kb. nincs mit kezdjek magammal, mert annyi pénzt nem tudok keresni, amivel lakhatást tudnék magamnak biztosítani. Ha tudnék, akkor már rég elhúztam volna valahova, rossz olyan emberek között élni, akikről tudod hogy nem szeretnek, és nap mint nap azt nézni, hogy mennyire leszarnak.

2017. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jajj nem kell a rizsa, hogy azért gondoskodnak rólad anyagilag, azért küldenek méregdrágán egyetemre, mert rokonok előtt szégyellik... valószínűleg azért nem kapsz 50.000res mobilt, mert kvára nem engedhetik meg maguknak..
2017. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom azt sem engedhetik meg maguknak, hogy havonta 1x beszélgessenek velem, ahogy normális családokban szoktak. Ha én szólok hozzájuk, vágják a mutrákat, hogy hagyjam már őket békén, és feltételezem amit maguknak megengedhetnek, annak a negyedét nekem is megadhatnák.
2017. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!