Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan ember (eket)...

Ismertek olyan ember (eket) akik elrontott élet/rossz döntések után talpra tudtak állni?

Figyelt kérdés
Én csak a volt szomszédunkat. Fiatalon házasodott, utána otthagyta a férjét és egy másik férfiért, mert szerelmes lett. Gyereket várt tőle, terhesen többször megverte, utána halálosan megfenyegette. Az anyukájához kellett visszaköltöznie. Utána néhány évre rá kapcsolatba került egy régi egyetemi ismerősével. Összeházasodtak, 2 gyerekük született. Jó munkájuk lett és szépen nevelik a három gyereket ma már egy másik országban stabil kapcsolatban és jó anyagi háttérrel.
2018. ápr. 24. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A mindent látott énem azt mondja, várd ki a végét. Én még sírig tartó házasságot csak keveset láttam, márpedig ha elhagyja őt a férje egy fiatal nőért, akkor konkrétan bele fog rokkanni, hogy eltartsa a gyerekeit, hogy külföldön három egyetemi tandíjra előteremtse a pénzt. Plusz nem kapkodnak a negyvenes, három kamasz gyereket nevelő nőkért. Nem feltétlen tündérmese ez így.


De ismerek hasonlóképp talpraállt nőt, csak ő tanult a hibájából, és másodszorra már nem szolgáltatta ki magát másnak, senkinek. Tanult, lediplomázott, nem kezdett el gyerekeket szülni, hanem megteremtett magának egy olyan erős anyagi hátteret, amit soha többet nem lehet megingatni. Ezek után akár négyet is szülhet, el tudná őket egyedül is tartani.

2018. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem.

Az ismerősöd pedig nem talpra állt, hanem talpra állították. Nagy különbség.

2018. ápr. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!