Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok metrón/buszon/vonato...

Szoktatok metrón/buszon/vonaton enni?

Figyelt kérdés

Én sosem szoktam, maximum inni ( mármint vizet,teát stb)

Titeket nem idegesít amikor valaki elkezdi enni a büdös,hagymás pizzáját vagy májkrémes kenyerét,virslis izéjét, és még csámcsog is?? Szerintem ilyen helyen nem illik enni.Értem én hogy manapság sajnos azt tanítják a szülők hogy Pistike, bárhol kedved szottyan enni,eszegessél csak,jogod van hozzá stb stb...Persze egy kisgyereknél nem zavar,inkább a felnőttekre vagyok kiakadva,hogy mekkora parasztok. Nyilván,ha valaki rosszul van,cukros,stb egyen pár szem kekszet v almát vagy valami "semlegeset",az senkit sem zavar. De miért a legbüdösebb kajákkal felszállni a buszra??? Ma reggel konkrétan főtt tojásokat evett egy "hölgy", még sószóró is volt nála,pikniket rendezett kb a metrón :D :D

Nem lehet korábban felkelni és otthon megreggelizni,vagy a suliban/munkahelyen? Persze nem halok bele ha néha néha ez van, de sajnos napi szinten előfordul, ennyire parasztok a magyarok???Ti szoktatok enni tömegközlekedési eszközön? Ha igen,miért?!

Ez amúgy tényleg nem kötekedés,érdekel,hogy milyen okból kifolyólag van ez,mert nekem eszembe sem jutna ilyen helyen reggelizni,ebédelni...



2018. ápr. 25. 07:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Az idő pénz, az ember ott spórol időt, ahol lehet.
2018. ápr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De elvileg nem tilos???

És tényleg még1x kihangsúlyozom,pont nem érdekel ha valaki kekszet v pogácsát eszik,de amikor főtt étellel, hotdoggal,pizzával stb mellém ülnek na az sztem inkább direkt parasztság és nincs tekintettel senkire.

2018. ápr. 25. 08:01
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Én tisztában vagyok vele, hogy ételt/italt fogyasztani a járműveken tilos, szóval ennek eleget is teszek. Az 5-ös busszal járok melóba, azon a vonalon van egy középkorú sofőr, aki annyira bátor, hogy még az energiaitalos hülyegyerekeket is úgy lezavarja a buszról, mint annak a rendje. Ez mindig üdítő műsor így reggelente, kifejezetten jobb kedvre derít. ^_^

Bárcsak minden buszsofőr ilyen lenne.

2018. ápr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Kb. egyszer látsz ilyet ér kiakadsz? Nagyon unalmas életed lehet :D Naponta bkv-zok, de szinte soha nem látok ilyet. Vagy nem foglalkozom vele, nem tudom Ha meg éhes, akkor egyen, mit fáj az neked?

Sokkal rosszabb, mint a mosdatlan, test- és húgyszagú csöves száll fel vagy valaki olyan vastagon fújja be magát a legundorítóbb parfümmel/deóval, hogy vágni lehet a szagot. Na azzal meg mit csinálsz? Semmit. Kibírod és törődsz a magad dolgával. Névtelen hőbörgésen kívül úgysem mersz nyilván hozzászólni, hogy mit büdösít, ergó ennyit erről :D

2018. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De, a büdös emberek is zavarnak, de nem erről van szó, nem az volt a kérdésem,hogy ti szoktatok-e büdösen felszállni metróra. Azt kérdeztem,hogy aki szokott ott enni,az miért szokott. És itt mindenki névtelen, te is. Nem értem mi a bajod.Jelöljelek be facebookon vagy mi? :D Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, ne válaszolj,mert így pont te vagy az aki csak kötekedni jött ide. És írtam,hogy napi szinten előfordul ez, nem életemben 1x .
2018. ápr. 25. 08:10
 6/20 A kérdező kommentje:
Az nem magyarázat,hogy éhes :D Egyen ott ahol nem tilos,vagy egyen olyat ami nem büdös. Ennyi erővel én meg rágyújtok,mert ahhoz van kedvem . :D
2018. ápr. 25. 08:17
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

Ne gyújts rá, mert nem azzal szúrsz ki ezzel, aki érdemelné...!


Egyébként busz-metró-hasonlókon nem eszem, max annyi, hogy ha épp bevásároltam vagy pékségben jártam és vadul éhes vagyok, akkor belesüllyesztem a fejem a szatyorba, és harapok egyet a túrós buktából, és ennyi. De úgy kivenni és nekiülni megenni az egészet nem szoktam, egyrészt mert tudom, hogy nem szabad, másrészt utálok morzsát hagyni magam körött...


A vonat más téma, mert nekem pl legalább egy óra az út, onnan még fél hazagyalogolni, és egy-egy fáradt munkanap után jól esik néha "benyomni " valamit. MOndjuk ha tömeg van, nem szoktam, csak ha még kevesebb a nép, DE AKKOR SEM BŰZÖSEN GŐZÖLGŐ KAJÁKAT, HANEM INKÁBB VALAMI SEMLEGES PÉKÁRUT, SÜTIT, CSOKIT...


Ja és még néha poharas fagyit a McDonaldsból. Annak nincs szaga. Az viszont rohadtul undorító, amikor valaki a hamburgert vagy a komplett menüsort zabálja a Mekiből a vonaton... Nyugatiban pl nem ritka...


Még a narancs/mandarin egy rizikós dolog.... Jó az illata, de ha más zabálja éppen a vonaton, akkor az irtó irritáló....

2018. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Vega vagyok, otthon sem eszem májkrémes kenyeret, de reggelente a vonaton szoktam reggelizni. Otthon elkészített, becsomagolt vajas, nyers zöldséges kenyeret. Nincs szaga, nem morzsázok, nem gondolom, hogy zavarnék vele bárkit is. Nem fogok még ennél is korábban felkelni. Kora reggel egyébként sem tudnék enni. A vonat menetideje majdnem egy óra. Ez a saját szabadidőm. Ilyenkor olvasok, zenét hallgatok, megreggelizem stb.

Mivel nem csámcsogok hangosan, nem kenem össze kolbászzsírral a mellettem ülők ruháját és nem hagyok disznóólat magam után, nem igazán érdekel, hogy valaki a vonaton rosszallja a viselkedésemet. Őszintén szólva meglep (és egyébként szórakoztat) hogy az emberek milyen apró-cseprő dolgok miatt háborognak.

Engem nem nagyon zavar semmi, amit mások csinálnak.

2018. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolsó,én is vega vagyok... :D Már rosszul vagyok a kolbász szagától is.


És szerintem félreértett mindenki,magyar szokáshoz híven,nem háborgok,KÉRDEZTEM, mert érdekelnek a válaszok!!!!


Akik képesek voltak normálisan válaszolni azoknak köszi..

Nem tudom mit nem lehet megérteni , nem magával az evéssel van gondom,soha nem zavar ha valaki vajaskenyeret vagy gyümölcsöt eszik. Érdekelt,hogy milyen indíttatásból esznek egyesek meleg ételt, pl gőzölgő kolbászos-hagymás pizzát, gyrost, melegszenyát pl a metrón. Vagy mint ma a nőci, tojást,ami hát nagyon büdös. Ennyi a bajom,hogy büdös. Ilyenkor mindig elképzelem,hogy ezek az emberek mennyire lehetnek tekintettel másokra,az élet más terén is.

:)

2018. ápr. 25. 08:49
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
itt van a kutya elásva. te is csak egy nyomorék vega vagy, akinek fáj, hogy más húst eszik.... jaj persze a fokhagyma biztos nem zavar csak a hússzag. ha ekkora vega vagy akkor ne járj tömegközlekedési eszközökkel mert környezet szennyező, a busz is többezer éves halott állatok tetemeivel működik ezen még nem gondolkodtál te fennhéjázó idióta sznob f***sz?
2018. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!