Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy úgy...

Volt már olyan hogy úgy éreztétek minden összejött, nem a saját életeteket élitek?

Figyelt kérdés

Jelenleg úgy érzem hogy nem azt élem amit szeretnék..

A munkahelyemen nem becsülnek meg, nem is szeretem csinálni már, a párommal több éve együtt vagyunk,szeretem őt viszont hiányoznak az emberi kapcsolatom mert ő kb nem enged sehova a barátaimmal.. ragaszkodok hozzá de nem tudom hogy mit lehetne tenni ezzel.

Szeretnék még tovább tanulni is mert fiatalkoromban hülye voltam és csak érettségim van, még szüleimnél lakom mert nem tudok finanszírozni egy albit..

Amikor úgy éreztétek hogy minden rossz, nem akartok ebben lenni ti mit tettetek?

Köszönöm. :)



2018. ápr. 26. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Első körben kirakom a korlátozo párom,ezzel kezdeném,a többi jöhet sorba.
2018. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Én tavaly ilyenkor épp a depresszióból tartottam kifelé.

Előtte úgy ittam, mint a gödény vagy két hónapig.

Nekem is sok volt.

2018. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Én is éltem ilyen kapcsolatban, tudom, miről beszélsz!
2018. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem enged sehova a barátaimmal." a úgy hagyd ott ezt a pasit vagy nőt (ez nem derül ki), hogy soha többet nem találkozol, még csak nem is beszélsz vele! Nem a rabszolgatartód. Lesz másik, sokkal jobb! Indokolni se kell, fel kell függeszteni vele a kapcsolatot.

Tanulj tovább, ősszel okj-ra tudsz menni, egyetemre csak jövőre tudsz jelentkezni februárban. Munkahelyet keress, nem kell ott szenvedni, ahol nem érzed jól magad. Cselekedj, ne várd a sült galambot.

2018. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, első válaszadóval én is egyetértek, és ezt fogom tenni: szakítok, minden olyan emberrel megszakítom a kapcsolatot, aki kicsit is irányítani, meg dirigálni akar. ÉN vagyok a főnök a saját magam magánéletében! Álljon meg a menet.

Munka az munka, ez pedig a magánélet, azt felejtse el, hogy csicskáztatni akar, meg rabszolgatartóként bánik velem, velünk.

"Nem enged sehova a barátaimmal." - na az első ok, hogy az ilyennel megszakítom a kapcsolatot.


"Lesz másik, sokkal jobb! Indokolni se kell, fel kell függeszteni vele a kapcsolatot.


Tanulj tovább, ősszel okj-ra tudsz menni, egyetemre csak jövőre tudsz jelentkezni februárban. Munkahelyet keress, nem kell ott szenvedni, ahol nem érzed jól magad. Cselekedj, ne várd a sült galambot." - én is ezt gondolom.

2021. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!